News Black Friday - promocja

Black Friday w naszym rozumieniu to coś więcej niż tylko zwykła obniżka ceny!

Co oznacza Black Friday dla naszego serwisu?

Przede wszystkim nie chodzi tyklo o to, żeby "ściąć" cenę. W naszym rozumieniu Black Friday to kolejna okazja do budowania zaufania pomiędzy Tobą, a naszym specjalistycznym portalem ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży i obsługi klienta. W jaki sposób chcemy to zaufanie budować:

  • oferujemy 60 dni publikacji ogłoszenia ponieważ wiemy, że okres przełomu roku jest okresem "zamrożonym" od strony rekrutacyjnej, więc żeby ogłoszenie miało odpowiedni czas popracować na aplikacje kandydatów musi być widoczne dostatecznie długo. Publikacja ogłoszenia w grudniu zaowocuje zbieraniem CV aż do końca stycznia 2021.

  • dodajemy 6 odświeżeń ogłoszenia ponieważ wiemy, że każde odświeżenie zwiększa liczbę otrzymanych aplikacji. My co prawda jako portal specjalistyczny nie ścigamy się na liczbę ogłoszeń z takimi portalami jak pracuj czy olx ale "swoje" liczby dowozimy. 

  • zapewniamy gwarancję otrzymania min. 10 CV dla każdego ogłoszenia. Brzmi dziwnie? Pewnie tak, biorąc obecnie obowiązujące standardy na rynku pracy, gdzie obowiązuje zasada "płać i płacz". Ale my od początku podążam własną ścieżką i chcemy kształtować nowe standardy obsługi w tym segmencie, bo wg nas dużo jest jeszcze do zrobienia i zmiany.

  • dodatkowo możesz liczyć przy każdej publikacji na wsparcie naszego zespołu specjalistów, którzy na bieżąco analizują rekrutacje sprzedażowe i mają masę cennych spostrzeżeń, komentarzy, uwag, które za darmo przekażemy Tobie podczas pubikacji ogłoszenia. Tak bezpłatnie! Bo to jest wartość, która jest zapisana w naszym DNA.

  • nie piszemy oczywiście o takich standardach jak logotyp firmy, edycja szaty graficzne oraz możliwość skorzystania z zewnętrznego ATS-a. U nas każdy otrzymuje to w pakiecie rozpoczynając z nami współpracę. Dlaczego? Bo myślimy o obu stronach wspólpracy: firmie oraz pracowniku. I dla obu stron dostarczamy wartość.

 

Masz pytania? Coś cię zainteresowało?

Zadzwoń: 531 403 600 lub napisz na: sprzedaz@pracahandlowiec.pl i przekonaj się jak można inaczej rekrutować osoby do działu sprzedaży i obsługi klienta.