Biznes PracaHandlowiec.pl dostarczy blisko 10 000CV.

PracaHandlowiec.pl dostarczy blisko 10 000CV. Jak pomógł COVID-19? - Wywiad z Szymonem Cibą

Cześć! Szymon portal został założony przez grupę zapalonych osób 15 lipca, a już robi furorę w sieci. Opowiesz o tym?

Prace nad portalem zostały rozpoczęte na początku bieżącego roku. 15 lipca był tylko dniem w którym nasze prace ujrzały światło dzienne. Nad portalem pracowało kilka osób. Dwóch przedstawicieli handlowych, dwóch programistów i jedna osoba od marketingu - ja. Następnie dołączył do nas Łukasz . Prawie wszyscy mieliśmy ze sobą okazję współpracować dlatego byliśmy pewni, że portal wypali. 

Portal jest tworzony przez osoby z dużym doświadczeniem. Marcin tworzył już startup HarmonyTeam.pl, którego licencje wykupiły jedne z największych firm w Polsce. Łukasz jest właścicielem dużego sklepu internetowego FlowPerfumes.com. Marcin i Filip to doświadczeni deweloperzy z którymi współpracowałem pisząc oprogramowanie HarmonyTeam dla Marcina. 

Właściwie jeszcze kilka lat temu Marcin był moim klientem, a dziś robimy wspólnie biznes. Ja zajmuje się sklepem internetowym GuliwerKids.pl odwiedzanego przez kilkadziesiąt tysięcy osób miesięcznie oraz prowadzę agencję e-commerce go2ecommerce.pl w Warszawie.

Mając taki zespół nie ma innej możliwej drogi, niż sukces startupu z ofertami pracy dla obszaru sprzedaży.

 

Do ilu osób już dotarliście z ofertami o pracę na PracaHandlowiec.pl?

Zależy co masz na myśli? Jeśli liczyć ile osób weszło na nasz portal to kilkadziesiąt tysięcy unikalnych osób. W mediach społecznościowych zbudowaliśmy ponad milionowy zasięg. Do tego dochodzi marketing szeptany i coraz większy ruch organiczny, który rośnie tydzień do tygodnia o 10 procent.

Liczba złożonych CV także rośnie z miesiąca na miesiąc.  Do tej pory to już 3 000, a do końca bieżącego roku chcemy dostarczyć dla firm 10 000 kandydatów!

 

Jak COVID-19 wpłynął na start-up?

Ciężko powiedzieć tutaj o negatywnych czy pozytwnych skutkach. Generalnie realizujemy cele jakie sobie założyliśmy w momencie startu projektu. Oczywistym jest fakt, że na liczbę ogłoszeń publikowanych na naszym portalu duży wpływ ma aktualna sytuacja gospodarcza i jej ogranicznia związane z Covid-19. Na chwilę obecną każdego miesiąca pozyskujemy znacznie większe ilości CV oraz znacznie więcej ogłoszeń. 

 

Ile kosztuje wystawienie ogłoszenia na PracaHandlowiec.pl?

Cennik jest podzielony na poszczególne stanowiska takie jak:

  • Sprzedawca / Kasjer
  • Doradca / Obsługa klienta
  • Przedstawiciel handlowy
  • Specjalista ds. sprzedaży
  • Kierownik sprzedaży
  • Dyrektor sprzedaży.

Najtańsze ogłoszenia o pracę są dla stanowisk sprzedawca / kasjer. Ceny wahają się od 89 zł do 175 zł. Najdroższe oferty o pracę dotyczą dyrektora sprzedaży, ponieważ koszt pozyskania jednego CV na dyrektora sprzedaży jest dużo większy niż koszt pozyskania CV dla sprzedawcy / kasjera.

Pamiętajcie, że jeszcze w październiku możecie wystawić ogłoszenie za darmo na naszym portalu! Wystarczy zarejestrować się tutaj -> https://pracahandlowiec.pl/register