Przedstawciel Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód
  • SIG Sp. z o.o.
  • B2B, B2C
  • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
  • 27-03-2024
Nieujawniona
Samochód

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży - Branża FMCG

Samochód Baza kontaktów
  • SMART-HR
  • B2B
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 28-03-2024
Samochód Baza kontaktów

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca klienta- umowa zlecenie

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Regionalny Kierownik Sprzedaży - Rynek Niemiecki

Anwis Sp. z o. o.

650

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Rozgarty

Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (minimum b2 – warunek konieczny) Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Umiejętność łatwego budowania relacji partnerskich i prowadzenia negocjacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Anwis Włocławek

Opis stanowiska:

  •  Realizacja planów sprzedażowych na rynku zagranicznym
  • Współudział w opracowywaniu strategii planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją
  • Badanie rynku i monitoring działań konkurencji na rynku przesłon okiennych i komponentów do ich produkcji
  • Rozwijanie sieci partnerów handlowych Anwis na rynku zagranicznym
  • Poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych dla produktów oferowanych przez Anwis
  • Budowanie oraz utrzymywanie prawidłowych i efektywnych relacji z obecnymi partnerami biznesowymi
  • Przygotowywanie i wdrażanie polityki cenowej
  • Przygotowywanie ofert dla klientów
  • Udział w planowaniu, organizacji i realizacji szkoleń dla klientów
  • Składanie miesięcznych sprawozdań przełożonemu i dodatkowych sprawozdań na żądanie
  • Wspieranie mapowania rynku
  • Bezpośredni kontakt z klientami w zakresie kwestii jakościowych, reklamacji i innych ewentualnych problemów
  • Udział w wydarzeniach wewnętrznych, szkoleniach i seminariach firmy
  • Przeprowadzanie wizyt u aktualnych i potencjalnych klientów
  • Kontrola dyscypliny w dokonywaniu płatności przez klientów, monitorowanie zaległych płatności w ścisłej współpracy z Działem Finansowym
  • Uczestniczenie w targach zagranicznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (minimum B2 – warunek konieczny)
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane)
  • Nastawienie na realizację celów, dbanie o szczegóły, konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Dobra znajomością MS Excel
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych minimum raz w miesiącu

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat, od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię regulaminową
  • Dodatkowe świadczenia z ZFŚS
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Zniżki na firmowe produkty
  • Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Inicjatywy dobroczynne

W nadsyłanych dokumentach w tytule maila prosimy o powołanie się na numer oferty. Do przesłanych dokumentów prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz mojego wizerunku, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży (Rynek Niemiecki), prowadzonego przez Anwis Sp. z o. o. z siedzibą we Włocławku, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych oraz mojego wizerunku na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Anwis Sp. z o. o. z siedzibą we Włocławku, przy ul. Smoczej 16/18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.