Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Specjalista ds. sprzedaży

APOLONIA

6

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Pruszków

Praca zespołowa Łatwość nawiązywania kontaktów Umiejętność pozyskiwania nowych klientów

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jesteśmy polską firmą z tradycjami, od ponad 25 lat z sukcesem produkującą i tworzącą odzież medyczną. Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół składający się z zaangażowanych osób pracujących w naszym biurze.

Obecnie poszukujemy do biura w Pruszkowie nowej osoby  na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów, jak również utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami firmy:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert
  • wsparcie i obsługa procesów sprzedażowych i posprzedażowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • ustalanie warunków handlowych.
  • działania przygotowujące wprowadzanie nowych produktów firmy w oparciu o różne kanały dystrybucji
  • udział w targach odzieżowych w Polsce
  • współpraca z zewnętrznymi platformami sprzedażowymi
  • aktywne poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży
  • analiza trendów sprzedażowych i bieżące monitorowanie konkurencji
  • praca na stanach magazynowych
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami
  • bieżące raportowanie efektów pracy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • samodzielność i zdeterminowanie w dążeniu do celu
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • komunikatywność, kreatywność
  • wysoka kultura osobista
  • uczciwość zawodowa
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • otwartość ,umiejętność  nawiązywania i rozwijania kontaktów biznesowych
  • umiejętność sprawnego wykorzystywania informacji dostępnych w Internecie
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży odzieżowej
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera, MS Office (World, Excel, Outlook)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • System wynagradzania, częściowo uzależniony od osiąganych wyników