Specjalista ds. sprzedaży

Nieujawniona

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska NOWA

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Agent / Partner sprzedaży fotowoltaiki

Beker Energy sp. z o.o.

40

Umowa Agencyjna

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Przysucha

Kluczowe umiejętności

Kalkulacje ofertowe Znajomość technik sprzedaży Negocjacje

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Partner Biznesowy ds. Sprzedaży Fotowoltaiki

Teren działania: woj. mazowieckie i łódzkie

Program Partnerski skierowany jest do osób prowadzących własny biznes i poszukujących możliwości zwiększenia dochodów na bazie posianego portfolio klientów i kontaktów.  Pracując z Beker zyskujesz dostęp do marki, która kojarzona jest z jakością i profesjonalizmem przy zachowaniu rozsądnego poziomu cen.

Twoi Klienci będą zainteresowani instalacjami fotowoltaicznymi od Ciebie, zwracając uwagę, że dostawcą jest regionalna firma, która zrealizowała ponad 1000 montaży, należy do Grupy kapitałowej, która dostarcza systemy automatyki bezpieczeństwa do PKP PLK. Grupa odnotowała przychody w 2020 na poziomie 30 mln zł. Twoje oferty będę atrakcyjne cenowo, bowiem firma buduje wielkopowierzchniowe farmy fotowoltaiczne i ma dostęp do najwyższej klasy komponentów w hurtowych cenach.

Beker jako firma inżyniersko-konsultingowa działa na runku od 2015 rok. Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych dla klientów segmentu B2B, B2C i rolników. Posiadamy własne biuro projektowe i kadrę gdzie 40% pracowników to inżynierowie elektrotechniki. Instalacje Beker Energy są projektowane przez ekspertów i montowane przez certyfikowane  ekipy.

Masz pewność, że Twoi klienci otrzymają profesjonalne doradztwo i obsługę posprzedażowa na najwyższym poziomie.

Posiadamy akredytacje KNF w zakresie pośrednictwa kredytowego. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi i z najlepszymi firmami leasingowymi.

Twoje korzyści jako Partnera Beker Energy:

  • Szkolenie z zakresu korzyści Klientów z zakupu fotowoltaiki
  • Pełnomocnictwo do zawierania umów z Klientami
  • Transparentny system premiowy
  • Skutecznym agentom oferujemy dostęp do leadów do klientów indywidualnych
  • Dostęp do kalkulatora ofert instalacji fotowoltaicznych
  • Wypłata premii w terminie 7 dni od realizacji instalacji
  • Czas  montażu maksymalnie do 30 dni od dnia podpisania umowy z Klientem
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne na każdym etapie współpracy,
  • Pakiet marketingowy: foldery reklamowe, prezentacja dla klienta

Jeśli:

  • Jesteś przedsiębiorczy/a i chcesz dołączyć do najszybciej rozwijającego się sektora
  • Chcesz sprzedawać fotowoltaikę i wiesz jakie przynosi korzyści dla klientów
  • Lubisz sprzedaż dobrych produktów i  w sprzedaży patrzysz oczami klienta
  • Posiadasz własną bazę klientów, których chcesz wesprzeć w optymalizacji kosztów energii
  • Dotrzymujesz złożonych obietnic i tego samego oczekujesz od innych
  • Jesteś osobą mobilną zorientowaną na rezultat, to jesteś jedną/jednym z nas.

Oferujemy:

  • Możliwość budowania własnego biznesu przy wsparciu Beker Energy.
  • Transparentne systemy rozliczenia prowizji dla Partnera
  • Pełne i profesjonalne wsparcie techniczne i merytoryczne
  • Pakiet marketingowy na start
  • Pakiet brandingowy na start
  • Dostęp do szkoleń technicznych i handlowych firmy. Tyle ile potrzebujesz i zawsze gdy potrzebujesz.
  • Wsparcie w budowaniu zespołu sprzedażowego, jeśli podejmiesz decyzję o ekspansji
  • Wsparcie techniczne przy przygotowaniu ofert dla klientów.
  • Dostęp do najlepszych praktyk sprzedażowych i technologii firmy/CRM
  • Współpracę w oparciu o umowę o firma-firma na zasadzie prowizyjnej

Przewidywana data zatrudnienia: 31.05.2021