Doradca handlowy - branża OZE [wysoki system prowizyjny wraz z podstawą]

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska

Przedstawiciel Handlowy

Podstawa: 3 400 zł
  • Water project
  • B2B
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 28-03-2024
Pensja podstawowa
3 400 zł

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

New Business Specialist

Podstawa: 3 500 - 7 000 zł
Pensja podstawowa
3 500 - 7 000 zł
Baza kontaktów

Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego

Reprezentant ds. współpracy z kluczowymi klientami zagranicznymi

BHH MIKROMED SP. Z O.O.

65

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Racibórz

Doświadczenie w pracy z klientem zagranicznym Znajomość j. angielskiego na poziomie c1

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

BHH Mikromed Sp. z o.o.  jest polskim producentem implantów dla ortopedii i traumatologii  z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza – Strzemieszyce, ul. Katowicka 11 (łatwy dojazd z różnych kierunków)

Zakres obowiązków, które obejmą osoby zatrudnione na tym stanowisku:

  • Obsługa i aktywne zdobywanie nowych klientów na rynkach zagranicznych,
  • Badanie rynku wyrobów medycznych stosowanych w traumatologii i ortopedii, działań konkurencji, analiza trendów światowych, analiza potencjału klientów,
  • Opracowywanie ofert cenowych i informacji techniczno-handlowych do zapytań klientów,
  • Prowadzenie polityki cenowej, opracowywanie cenników na podstawie kalkulacji kosztów oraz badania rynku, analiza marż,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Uczestnictwo i reprezentowanie firmy na szkoleniach, konferencjach i sympozjach naukowych

BHH Mikromed oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie zasadnicze, premie za brak absencji
  • Dodatek stażowy, nagrody jubileuszowe
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pakiet medyczny płacony przez pracodawcę
  • Karta Multisport płacona przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość skorzystania z Kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Program Rekomendacji pracowników do struktury firmy

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy z klientem zagranicznym,
  • Doświadczenie w realizacji strategii handlowej,
  • Doświadczenie w zakresie technik negocjacji i współpracy z klientem
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie C1
  • Doświadczenie w branży medycznej będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe (medyczne, diagnostyczne, biologiczne lub pokrewne - mile widziane)
  • Komunikatywność