Przedstawiciel Handlowy NOWA

Samochód Baza kontaktów

Przedstawciel Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód
  • SIG Sp. z o.o.
  • B2B, B2C
  • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
  • 27-03-2024
Nieujawniona
Samochód

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży - Branża FMCG

Samochód Baza kontaktów
  • SMART-HR
  • B2B
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 28-03-2024
Samochód Baza kontaktów

Sprzedawca Działu mięsno – wędliniarskiego

Nieujawniona

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów
  • 3 lokalizacje -> 9 wakatów

Samochód Baza kontaktów

DORADCA DS. ŻYWIENIA TRZODY CHLEWNEJ

Blattin Polska Sp. z o.o.

135

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Głogowo

• wykształcenie wyższe zootechniczne, weterynaryjne lub rolnicze Wiedza na temat żywienia trzody chlewnej Prawo jazdy kategorii b

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Blattin Polska Sp. z o.o., znany i ceniony producent pasz dla zwierząt hodowlanych w Polsce, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Praca mobilna
Lokalizacja: woj. wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe zootechniczne, weterynaryjne lub rolnicze,
  • wiedza na temat żywienia trzody chlewnej,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość obsługi komputera i obsługi programów z pakietu Microsoft Office,
  • znajomość programów do optymalizacji dawek pokarmowych będzie dodatkowym atutem,
  • zdolność do samodzielnej organizacji pracy.

Twój zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów w swoim rejonie,
  • budowa i utrzymanie kanałów dystrybucji produktów firmy,
  • doradztwo z zakresu żywienia trzody chlewnej.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat w przedsiębiorstwie o stabilnej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia zawodowe, możliwość rozwoju osobistego,
  • wszystkie potrzebne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
  • prywatna opieka medyczna dla Pracownika i jego Rodziny,
  • ubezpieczenie na życie,
  • pakiet socjalny: m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne.
  • elastyczne godziny pracy,
  • bony żywieniowe.

Więcej informacji pod nr telefonu 795 568 760

Prosimy o wpisanie numeru referencyjnego oferty pracy oraz następującej klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Pełna treść  Klauzuli informacyjnej http://www.blattin.pl/kariera.html
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.