Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Field Sales Specialsit / Specjalista ds. sprzedaży terenowej ( Łódź)

Booksy International Sp. z o.o.

900

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Dłutów

Zarządzanie swoim czasem pracy Znajomość technik sprzedaży Prezentacje handlowe

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Booksy to polska firma technologiczna założony w 2015 r., oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta. Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Aktualnie do jednego z naszych zespołów szukamy osoby na stanowisko

 Field Sales Specialist w Łodzi

Osoba która idealnie sprawdzi się w tej roli powinna:

  • Posiadać świetne umiejętności prezentacji
  • Umieć w efektywny sposób zarządzać swoim czasem i bazą klientów
  • Lubić przede wszystkim rozmawiać i budować angażujące relacje z klientami
  • Cechować się kreatywnością w podejściu do klienta oraz umieć wychodzić naprzeciw jego potrzebom

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Prezentowanie produktu Booksy naszym potencjalnym klientom
  • Zarządzanie swoją bazą potencjalnych klientów i aktywne rozbudowywanie jej
  • Spotkania z klientami Booksy
  • Sprawowanie opieki nad całym cyklem sprzedaży od poszukiwania do zamknięcia
  • Przeprowadzanie prezentacji i edukacja klientów  na temat wszystkich funkcji naszej aplikacji oraz tego, jak najlepiej wykorzystać nasz produkt do swoich potrzeb biznesowych

Nasze wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży
  • Gotowość do codziennych spotkań z klientami na terenie Łodzi
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży
  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży opartej na lejkach sprzedażowych
  • Umiejętność poszukiwania szans sprzedażowych tam gdzie inni odpuszczają
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za to co robisz
  • Wytrwałość w dążeniu do celu i chęć przebijania sufitów sprzedażowych
  • Bardzo dobrą organizację pracy opartą na systematycznej i konsekwentnej realizacji działań
  • Pozytywne nastawienie i poczucie humoru
  • Mile widziana znajomość języka ukraińskiego

W zamian za Twoje doświadczenie i umiejętności oferujemy:

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb oraz elastyczne godziny pracy
  • Jasne zasady wynagradzania oparte na podstawie + system prowizyjny wspomagający realizację celów biznesowych
  • Pełne wdrożenie w organizację i systemy ( Sales Force)
  • Szkolenia wspomagające rozwój umiejętności sprzedażowych i rozwój osobisty.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku - mamy zespoły w 8 krajach, w tym w USA, Hiszpanii oraz UK!
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, karty Multisport, ubezpieczenie na życie, darmowe zajęcia online z języka angielskiego, platformę kafeteryjną i wiele wiele więcej :)

Brzmi interesująco? Aplikuj wypełniając formularz rekrutacyjny :)

Czekamy na Ciebie!

Zespół Booksy