Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Podstawa: 5 000 - 13 000 zł
Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Doradca techniczny / Specjalista ds. sprzedaży

BRASCO Integrator sp. z o.o. sp.k.

11

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Zabrze

Zarządzanie swoim czasem pracy Łatwość nawiązywania kontaktów Znajomość branży elektrycznej

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

BRASCO to Integrator instalacji elektrycznych opartych o magistrale KNX/DALI oraz systemów teletechnicznych (monitoring IP, systemy kontroli dostępu, systemy alarmowe, systemy monitoringu środowiska, systemy gaszenia dla serwerowni, systemy PSIM/BMS). Przez kilkadziesiąt lat obecności na rynku instalacyjnym staliśmy się cenioną marką dla klientów korporacyjnych z terenu Śląska.

Chcielibyśmy zaprosić do współpracy…

Najchętniej zaprosilibyśmy do naszego zespołu  osoby, które posiadają 3-5 letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży systemów lub urządzeń z obszaru teletechniki zaznajomione z obsługą klienta biznesowego. Jednakże jeżeli uważasz, że masz podstawową znajomość naszej branży i czujesz się na siłach szybko poszerzyć obecną wiedzę, jesteś osobą ambitną i skrupulatną to również zapraszamy Ciebie to kontaktu z nami.

Najważniejsze oczekiwane umiejętności kandydata to:

  • umiejętność nawiązywania kontaktu z innymi, zwłaszcza z osobami, których wcześniej się nie znało
  • umiejętności komunikacyjne  w zakresie uważnego słuchania, nadawania, przemawiania
  • asertywność,
  • umiejętność wywierania wpływu,
  • umiejętność delegowania uprawnień,
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • łatwość korzystania z urządzeń mobilnych i zasobów internetu

Zakres pracy…

W pierwszych tygodniach pracy konieczne będzie zaznajomienie się z ofertą firmy, wykorzystywanym oprogramowaniem wspierającym oraz sposobem kontaktu z klientami. W początkowej fazie konieczne będzie nawiązanie kontaktu z obecnymi klientami, z czasem trzeba będzie poszerzać bazę o nowych klientów, którym należy zaprezentować ofertę firmy.

Kolejnym zadaniem będzie przygotowanie i koordynację dla każdego Klienta strategii marketingowo-sprzedażowej bazującej na jego indywidualnych potrzebach biznesowych. Dzięki temu będzie wiadomo co i w jakiej formie można Klientowi zaoferować, żeby rozwinąć jego biznes przy pomocy naszych usług.

Najważniejsza będzie wysoka jakość obsługi Klienta, która ma szansę zmienić się na długofalową współpracę.

Wynagrodzenie…

Wynagrodzenie będzie zależne od stopnia zaangażowania w pracę, a także od wyników handlowych, w związku z powyższym oferujemy podstawę wynagrodzenia i prowizję ze sprzedaży.