Specjalista ds. sprzedaży

4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska NOWA

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Konsultant ds. rozwoju biznesu B2B

CGroup.pl Sp. z o.o.

100

Super oferta

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Raszyn

Zdolności komunikacyjne Umiejętności sprzedażowe/handlowe Excel

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką działającą na rynku usług profesjonalnych dla nieruchomości (facility services): usługi utrzymania technicznego nieruchomości, serwisy utrzymania czystości, wsparcie zakupowe działów administracyjnych.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów/kontraktów:

(klient biznesowy)

Dlaczego miałbyś pracować w naszej firmie?

  1. Oferujemy wysokie zarobki - realnie do 4 krotności podstawowego wynagrodzenia chociaż nie ustalamy górnego limitu.
  2. Po okresie wdrożenia oferujemy samochód służbowy.
  3. Zapewniamy samodzielne stanowisko z dużą swobodą działania i wynagrodzeniem uzależnionym tylko i wyłącznie od Twojego zaangażowania. Swoboda działania to między innymi brak „poblokowanych klientów” przez innych handlowców (cały rynek do Twojej dyspozycji).

Kogo dokładnie szukamy?

  • Szukamy osób, które posiadają ok. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży do klienta biznesowego (B2B) i są świadome, że sukces w sprzedaży osiąga się systematyczną i staranną pracą nad lejkiem sprzedażowym oraz własnym rozwojem.
  • Z uwagi na pandemię szukamy osób, które potrafią pracować w systemie „home office” lub „hybrydowo”. Oznacza to, że zależy nam na osobach dobrze zorganizowanych oraz samodzielnych w realizacji zaplanowanych zadań.
  • Bardzo zwracamy uwagę na kulturę osobistą oraz zdolności komunikacyjne. W praktyce wiąże się to z jasnym i precyzyjnym wyrażaniem swoich myśli, przekazywaniem konkretnych informacji Klientowi, a także umiejętnością zadawania właściwych pytań.
  • Do realizacji zadań na stanowisku konsultanta niezbędna jest znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym.

Czym będę się zajmować?

  • Będziesz aktywnie pozyskiwał kontrakty długoterminowe dla klientów biznesowych B2B (właściciele, zarządcy, administratorzy oraz najemcy) w Warszawie i bliskich okolicach. Aktywne pozyskiwanie będzie polegało na generowaniu leadów sprzedażowych głównie w sposób telefoniczny.
  • Będziesz prowadził proces sprzedaży oparty o spotkania z Klientami uwzględniający przygotowywanie ofert, kalkulacji oraz wycen i kończący się podpisaniem umowy / zlecenia.
  • Całość procesu sprzedaży będziesz prowadził w systemie CRM.

Jak wygląda wdrożenie?

  • Proces wdrożenia w zależności od Twoich umiejętności i możliwości wyniesie ok. 3-4 miesiące. W tym okresie będziesz uczył się jak prawidłowo sporządzać oferty i kalkulacje (część teoretyczna) jak również odbędziesz część praktyczną (wizyty na obiektach).
  • W okresie wdrożenia będziesz generował spotkania (ewentualnie zapytania do wyceny) z potencjalnymi klientami – głównie przez telefon. Na umówione spotkania/wizje lokalne otrzymasz wsparcie w postaci doświadczonej osoby.
  • W okresie wdrożenia nie rozliczamy pracownika za sprzedaż tzn. nie obowiązuje go żaden plan sprzedaży.
  • Po okresie wdrożeniowym pracownik nadal przez kolejne 3 miesiące jest pod opieką mentora, który zapewnia wsparcie szczególnie przy sporządzaniu kalkulacji i wycen.

Jak zorganizowany jest proces sprzedaży i dział handlowy?

Proces sprzedaży składa się z następujących etapów:

  • Pozyskanie leada
  • Przygotowanie do wyceny – wizja lokalna
  • Przygotowanie kalkulacji i oferty
  • Negocjacje
  • Podpisanie umowy/zlecenia

Dział handlowy w obecnym momencie liczy 1 osobę. Po zatrudnieniu będziesz bezpośrednio podlegał pod Dyrektora handlowego. Firma dba o Twój rozwój dlatego cyklicznie będziesz podnosił swoje kompetencje i umiejętności dzięki szkoleniom produktowym oraz handlowym.

Jak będę wynagradzany?

System wynagradzania składa się z 3 elementów:

  • Pensja zasadnicza (podstawa)
  • Premia za sukces (kwartalna)
  • Premia roczna za bardzo dobre wyniki

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B do wyboru).
  • Ubezpieczenie na życie płatne przez pracodawcę.
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, internet, CRM, pokrycie kosztów dojazdów na spotkania, a po okresie wdrożenia samochód służbowy.
  • W okresie pandemii praca w systemie home office.
  • Nie chodzimy „pod krawatem”, zwracamy się do siebie po imieniu.
  • Nie oferujemy owocowych czwartków i pizza day, za to chcemy, aby nasi pracownicy zarabiali jak najlepiej.