Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket NOWA

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Key Account Manager

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta - Piła

Nieujawniona

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczny

"Czysta Polska" Waldemar Kupś

27

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wielkopolskie, Poznań

Negocjacje Umiejętności nawiązywania i utrzymywania trwałych, pozytywnych relacji z klientem Komunikatywność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma CZYSTA POLSKA jest obecna na rynku od ponad 20 lat. Tworzymy i dostarczamy innowacyjne oraz kompleksowe rozwiązania dedykowane dla sektora czystości, zabezpieczone najlepszym wsparciem po sprzedażowym, serwisowym oraz logistycznym. Dzięki prowadzonej w zrównoważony sposób działalności produkcyjnej dbamy o środowisko. Działamy zgodnie z ISO 9001:2015. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy FIMAP, producenta nowoczesnych oraz ekologicznych automatów czyszczących i dezynfekujących, stworzonych z myślą i dbałością o czyste środowisko teraz i w przyszłości. www.czystapolska.pl

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • praca hybrydowa – kontakt z Klientem telefoniczny i w terenie
  • aktywne wykorzystywanie potencjału sprzedażowego wśród aktualnych Klientów firmy
  • wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie z nimi stałych relacji biznesowych
  • badanie potrzeb Klientów i umiejętne dopasowanie do nich oferty
  • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy
  • negocjacje warunków umów sprzedaży oraz skuteczna ich finalizacja
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży (B2B) - min. 3 lata
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • wykształcenie min. średnie - mile widziany profil techniczny
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania trwałych, pozytywnych relacji z Klientem
  • duża determinacja i zorientowanie na realizację celów oraz konsekwencja w działaniu
  • praktyczne umiejętności negocjacyjne
  • domykanie sprzedaży
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • pro aktywność i wychodzenie z inicjatywą
  • sprawna obsługa komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność

To oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wysoką kulturę pracy i szacunek dla pracowników
  • jasny podział obowiązków i zdefiniowane zakresy zadań w poszczególnych działach
  • decyzyjność w podległych obszarach
  • możliwość wprowadzania własnych rozwiązań i pomysłów ukierunkowanych na rozwój firmy
  • innowacyjne i wyróżniające się wśród konkurencji, wysokiej jakości produkty
  • regularne szkolenia produktowe, rozwojowe i branżowe
  • niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe, laptop, telefon)
  • motywujący, czytelny system wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe + prowizja zależna od wyników sprzedaży)
  • możliwość rozwoju zawodowego, uwzględniającego indywidualne predyspozycje pracownika, jego potencjał i zaangażowanie
  • przyjemną atmosferę pracy w otoczeniu dynamicznego, wspierającego się zespołu
  • ubezpieczenie grupowe i pakiet prywatnej opieki medycznej