Samochód Baza kontaktów

Nieujawniona

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. Sukcesu Klienta w serwisie dmsales.com

Dbms sp. zo.o.

45

Super oferta

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Znajmość cyfrowego marketingu i sprzedaży Rozpoznawanie problemu klienta Doradzanie klientowi w budowie rozwiązania

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

dmsales.com to system do automatyzacji procesów marketingu i sprzedaży b2b. Usługa jest świadczona w modelu SAAS (software as a service) w chmurze dla małych i średnich przedsiębiorstw. W związku z charakterem świadczonych usług powołaliśmy dział  – centrum sukcesu klienta, którego misją jest wsparcie przedsiębiorców w budowie skutecznego procesu sprzedaży.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultanta ds. sukcesu klienta

który analizując problemy w procesie sprzedaży naszych klientów, zaproponuje właściwe rozwiązanie wykorzystujące moduły systemu dmsales.com.

  • jesteś pasjonatem cyfrowego marketingu lub sprzedaży b2b lub chciałbyś rozwijać karierę w tym kierunku
  • masz doświadczenie co najmniej 1,5 roczne w sprzedaży b2b i pozyskiwałeś lub obsługiwałeś klientów zdalnie, wykorzystując elektroniczne kanały kontaktu w swojej pracy
  • potrafisz identyfikować potrzeby Klientów, rozpoznawać ich obiekcje i budować rozwiązania na zasadzie WIN-WIN
  • jesteś otwarty na zmiany i kolejne zadania, oraz umiesz aktywnie proponować nowe rozwiązania oraz prezentować postawę, w której dzieli się wiedzą i doświadczeniem ze współpracownikami oraz Klientami
  • posiadasz wiedzę ogólną w zakresie email marketingu, zdalnej sprzedaży, prowadzenia webinarów lub wiesz co to social selling i lubisz automatyzować pracę
  • znasz narzędzia do analizy danych, crm, tworzenia treści czy też kampanii marketingowych

Jest to stanowisko, na którym będziesz:

  • monitorować aktywność użytkowników w zakresie wykorzystywanych funkcji systemu w procesie sprzedaży i na tej bazie tworzyć ofertę licencji systemu
  • aktywnie wspierać prace użytkowników systemu poprzez podpowiadanie rozwiązania
  • inspirować klientów poprzez tworzenie scenariuszy i rutyn branżowych w systemie, które mogą być potem wykorzystywane
  • szkolić klientów i  dzielić się wiedzą wykorzystania systemu w kontekście procesów marketingowo sprzedażowych
  • tworzyć kampanie i wspierać działania marketingu b2b dla klientów
  • weryfikować informacje zwrotne od klientów i przekazywać je do działu rozwoju
  • weryfikować poprawność działania systemu i aktywnie brać udział w testach razem z działem rozwoju
  • inicjować rozwój funkcji systemu i nadzorować wdrożenie nowych zmian funkcjonalnych
  • aktywnie doskonalić wiedzę z zakresie nowoczesnego marketingu i sprzedaży b2b

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, możliwość wyboru formy zatrudnienia i ścieżki kariery (ekspercka, menedżerka)
  • ułożony proces sprzedaży umożliwiający osiąganie wyników i premii
  • dostęp do narzędzi informatycznych niezbędnych do efektywnej i satysfakcjonującej hybrydowej pracy takich jak Slack, Pakiet Office 365, Basecamp, Calendly, Kibana
  • wynagrodzenie w widełkach 4500 zł – 5500 zł brutto + premia za wyniki
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, które pozwolą Ci doskonalić warsztat zawodowy i szybko wyrównać
  • możliwość współtworzenia nowatorskich rozwiązań z obszaru cyfrowego marketingu i sprzedaży
  • spotkania integracyjne – aktualnie online i te offline 😉 oraz wsparcie mentorskie kierownika działu (nawet zdalnie nie będziesz sam)
  • kartę multisport, wewnętrzne konkursy i inne benefity umilające pracę zdalną oraz dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • współpracę z doświadczonym zespołem w nowoczesnej i innowacyjnej firmie rosnącej 250% rok do roku
  • szybszy weekend, bo w piątki pracujemy krócej
  • świetną i przyjazną atmosferę pracy w dynamicznej firmie