Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / KOORDYNATOR SPRZEDAŻY

DEL PIERO SP Z O O

1000

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Waleńczów

Umiejętności nawiązywania relacji handlowych Zacięcie techniczne Realizacja założonych celów handlowych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Del Piero Sp. z  o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Naszym Klientem jest firma będąca wyłącznym dystrybutorem na Polskę nowoczesnych rozwiązań służących do sterowania każdym typem ogrzewania - sterowniki, regulatory temperatury, czujniki etc. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku, rozwiniętą sieć sprzedaży w całej Polsce a oferowane produkty wysoką jakość i rozpoznawalność wśród klientów. W związku z dużym popytem firma dynamicznie się rozwija i w chwili obecnej poszukuje do swojego zespołu ambitnej, zmotywowanej osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy / Koordynator sprzedaży

woj. śląskie

Istota stanowiska

Kandydat który obejmie to stanowisko odpowiadać będzie za rozwój sprzedaży oferowanych przez firmę produktów poprzez budowanie rynku oraz profesjonalną obsługę nowych i długofalowych klientów na terenie woj. śląskiego. Oferowane stanowisko ma charakter samodzielny i mobilny, a w strukturze organizacyjnej usytuowane jest pod Dyrektorem Regionu.

W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • Stała, atrakcyjna pensja oraz premia uzależniona od wyników sprzedaży obsługiwanego regionu.
  • Szkolenia branżowe i handlowe w Polsce i za granicą (według preferencji).
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon).
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednio z Pracodawcą.
  • Pracowniczy Program Emerytalny.
  • Opieka medyczna kursy językowe + dofinansowanie do studiów.

Kluczowe obowiązki:

  • Bieżąca i aktywna współpraca z klientami firmy i rozwijanie długofalowych relacji handlowych.
  • Sprzedaż produktów i usług firmy na terenie woj. śląskiego.
  • Doradztwo techniczno – handlowe dla klientów.
  • Prowadzenie działań wspierających odsprzedaż.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Negocjowanie warunków współpracy i podpisywanie umów handlowych.
  • Realizowanie celów sprzedażowych i polityki handlowej firmy.
  • Promowanie spółki i jej produktów oraz usług.
  • Uczestniczenie w targach branżowych.
  • Nadzór nad zamówieniami.
  • Zarządzanie bazą klientów w crm i jej ciągła aktualizacja.
  • Raportowanie podejmowanych działań.
  • Monitorowanie i raportowanie aktualnej sytuacji na rynku.

Poszukiwany profil kandydata:

  • W zakresie wykształcenia: minimum średnie techniczne - mile widziane wykształcenie wyższe.
  • W zakresie doświadczenia: poparte sukcesami doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży. Do procesu rekrutacji zapraszamy zarówno Kandydatów obecnie pracujących w branży technicznej jak również osoby związane z FMCG, które chciałyby się rozwijać i wykorzystać swój potencjał sprzedażowy w nowej branży. Poszukujemy osób z pozycji Przedstawiciel Handlowy, Regionalny Key Account Manager, Koordynator Regionu, Koordynator Sprzedaży, Mobilny Specjalista ds. Sprzedaży, Regionalny Kierownik Sprzedaży itd.
  • W zakresie wiedzy: znajomość technik sprzedaży i negocjacji.
  • W zakresie znajomości jęz. obcych: znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • W zakresie IT: znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint).
  • W zakresie cech osobowości: wysokie umiejętności  interpersonalne, orientacja na wynik, decyzyjność, wytrwałość i determinacja w działaniu, komunikatywność, rzetelność, samodzielność, silna motywacja i zaangażowanie, umiejętność ustalania priorytetów, zdolność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami, dynamizm,  wysoki poziom energii życiowej, mobilność i elastyczność poznawcza. Poszukiwana osoba powinna również mieć umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów ze średnią i  wyższą kadrą zarządzającą oraz swobodę w omawianiu zagadnień finansowych. Poszukujemy osób z umiejętnością przedstawiania ofert i prowadzenia negocjacji w warunkach zestawiania takich elementów jak: koszty-korzyści, cena-okres gwarancji, cash flow (cena-warunki płatności), itp.
  • Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.

Jeśli szukasz nowych możliwości, lubisz ludzi i kontakt z Nimi oraz odnosisz sukcesy sprzedażowe, chcesz zwiększyć swoje wynagrodzenie i dalej się rozwijać – to oferta jest dla Ciebie !!! Aplikuj !!!

Nic nie tracisz a możesz wiele zyskać !!! Zapewniamy 100 % poufności !!!

Warto wiedzieć, że:

  • Del Piero Sp. z o.o. stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych;
  • Nasza siedziba mieści się w Katowicach przy ul. Warszawskiej 46 m6;
  • Dane w CV podajesz zgodnie z zakresem wskazanym w Kodeksie pracy, a dodatkowe dane  podajesz na podstawie dobrowolnej zgody
  • Dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni przez nas pracownicy, którzy zajmują się rekrutacją oraz pracodawcy, na rzecz kórych rekrutacja jest przeprowadzana
  • Po zakończeniu rekrutacji przesłane CV usuwamy, chyba że zgodzisz się na wykorzystanie Twojego CV w kolejnych procesach rekrutacji - wtedy dane przetwarzać będziemy do 10 lat* lub do momentu odwołania zgody
  • Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli będą dotyczyć prowadzonej przez nas rekrutacji; wtedy dane będą przetwarzane na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu polegającego na ustaleniu, dochodzeniu lub obronie przed rozczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi
  • My dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z RODO - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  • Masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia;
  • Jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych - wystarczy, że nas o tym poinformujesz.

* do 1 roku dla rekrutacji pracowników tymczasowych

Jeśli chcą Państwo wycofać udzieloną zgodę, usunąć bądź zaktualizować swoje dane proszę wysłać maila na adres: rodo@delpiero.pl

Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres Administratora z dopiskiem "Dane osobowe" lub email na adres: rodo@delpiero.pl