Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Key Account Manager

Baza kontaktów

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty

Doradca handlowy - branża OZE [wysoki system prowizyjny wraz z podstawą]

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł

Przedstawiciel Handlowy

Dna Shapes Kwiatkowski Sp.j.

25

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Kraków

Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów Samodzielność w działaniu i duża determinacja do realizacji stawianych celów

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma DNA SHAPES zajmująca się kompleksową obróbką stali (cięcie laserem światłowodowym, gięcie, malowanie, spawanie i inne obróbki ślusarskie) poszukuje kandydata na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Główne zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozbudowa sieci sprzedaży
  • opieka nad obecnymi klientami
  • utrzymywanie wysokich standardów obsługi klienta
  • współpraca z działem technologicznym w zakresie przygotowywania ofert
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy wśród odbiorców
  • nadzór nad płatnościami
  • monitoring działań konkurencji
  • praca stacjonarna/wyjazdowa
  • realizacja założonych planów sprzedaży, raportowanie działań do przełożonego

Wymagania:

  • półroczne doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży B2B
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • samodzielność w działaniu i duża determinacja do realizacji stawianych celów
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych
  • mile widziana znajomość procesów obróbki CNC
  • podstawowa znajomość środowiska MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • bazę klientów
  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • partnerską atmosferę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki zdrowotnej oraz dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • możliwości rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)."

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.