Przedstawiciel Handlowy OZE [wysokie wynagrodzenie]

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta Biznesowego

Podstawa: 7 000 - 7 500 zł
Pensja podstawowa
7 000 - 7 500 zł

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta OZE/ Menager zespołu sprzedażowego

Dom Bez Kosztów Piotr Łangowski

20

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Pomorskie

Kluczowe umiejętności

Zapał do pracy Doświadczenie w sprzedaży Komunikatywność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Działamy prężnie w branży OZE!

Dom bez Kosztów zajmują się montażem i dystrybucją nowoczesnych modułów fotowoltaicznych, falowników oraz komponentów montażowych. Posiadamy nowoczesne biuro posiadamy w Chojnicach oraz Tczewie. Działamy głównie na Pomorzu ale poszerzamy horyzonty i tworzymy sieć ogólnopolską. Misją naszej firmy jest wspierać biznesy w branży OZE, budowlanej i deweloperskiej.

Nasza działalność skupia się na profesjonalnym doradztwie, obsłudze formalności związanych z instalacji PV, edukacji i wsparciu rozwoju instalatorów i monterów fotowoltaiki. Ponadto dostarczamy także kompleksowe rozwiązania dla osób indywidualnych, rolników, przedsiębiorstw i instytucji publicznych.

Zaufało nam już tysiące inwestorów, którzy rekomendują nas swoim znajomym. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży, zaangażowaniu i rzetelności, jesteśmy postrzegani jako lokalni liderzy.

Jeżeli podzielasz nasz entuzjazm do odnawialnych źródeł energii, chcesz świat czynić lepszym, zarabiając przy tym duże, a nawet bardzo duże pieniądze - napisz do nas.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Szukamy handlowców, którzy wiedzą, że sprzedaż nie jest dziełem przypadku, ale wypadkową entuzjazmu, umiejętności sprzedażowych i wiedzy produktowej. Którzy są otwarci na nowe wyzwania, na ludzi i na wiedzę. Którzy chcą się uczyć i rozwijać. Którzy chcą podbijać świat i zarabiać duże pieniądze. Szukamy tych, którzy wiedzą, że zwycięzcy nigdy się odpuszczają oraz to, że ci, którzy odpuszczają, nigdy nie zwyciężają.

Co oferujemy?

  • Prace w zgranym, doświadczonym zespole
  • Nowoczesne biuro, w którym praca to czysta przyjemność
  • Onboarding czyli wdrożenie obejmujące szkolenia z wiedzy produktowej oraz umiejętności sprzedażowych, relacyjnych i komunikacyjnych
  • Montaż w terminie 30 dni, wysyłka materiałów w przeciągu 48h
  • Wypłata prowizji bezpośrednio po podpisaniu umowy lub sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia do efektywnego wykonywania pracy
  • Aplikacja sprzedażowa
  • iPAD z dedykowanym CRM
  • Unikatowy produkt, czyli możliwość sprzedaży innowacyjnych produktów w branży OZE
  • Szkolenia o wartości rynkowej 25 000 zł
  • Elektryczny samochód służbowy po wykonaniu planów sprzedażowych
  • Duże pieniądze: więc jeśli interesują Cię zarobki poniżej pięciu cyfr, oszczędź sobie czasu i nie aplikuj

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Zapał do działania - nauczymy cię wszystkiego, co jest niezbędne, by osiągnąć sukces w sprzedaży. Dlatego oczekujemy od Ciebie siedmiu cech - odwagi, samodyscypliny, otwartości, ambicji, wytrwałości, zaangażowania i entuzjazmu

Nie szukamy przypadkowych osób, które zawiną się po dwóch miesiącach. Chcemy, byś był naszym partnerem, który w ramach naszej organizacji realizuje swoje cele. Dlatego oferujemy: jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery: od Doradcy klienta do menedżera, który buduje własny team.

Mile widziane doświadczenie na kierowniczym stanowisku oraz w branży OZE.

Jeśli mówimy o Tobie zachęcamy do spotkania online oraz przesłania swojego CV.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.