Przedstawiciel Handlowy NOWA

Sprzedawca Działu mięsno – wędliniarskiego

Nieujawniona

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca Klienta D2D (Fotowoltaika)

ESOLEO SP. Z O. O.

280

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Znajomość technik sprzedaży Orientacja na działanie Zarządzanie swoim czasem pracy

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

ESOLEO, jest częścią Grupy Polsat Plus – największej grupy kapitałowej w Polsce, w skład której wchodzą m.in.: Cyfrowy Polsat, Polkomtel – operator sieci Plus, Telewizja Polsat, Netia oraz IPLA. Czerpiemy z 25 lat doświadczeń realizując własną wizję zrównoważonego biznesu opartego o najnowocześniejsze technologie i wiedzę ekspertów, pasjonatów energii odnawialnej.

Bierzemy udział w zielonej transformacji budując największa w Polsce farmę fotowoltaiczną o mocy 70MW. Dążymy do pozycji lidera energii odnawialnej, nie tracąc z oczu bezpieczeństwa środowiska, Klientów oraz Partnerów. Współpracujemy z ludźmi, którzy podzielają nasze wartości.

Dołącz do nas, wspieraj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego i rozwoju, razem z nami wyznaczaj trendy i standardy nowoczesnych stylu życia.

Na terenie Twojego województwa zapraszamy do współpracy na stanowisku:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w tym wynagrodzenie podstawowe
  • Nowoczesne narzędzia pracy (dron, tablet z unikalnym systemem sprzedaży, samochód).
  • Stabilne zatrudnienie
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz rozwojowe.
  • Bieżące wsparcie techniczne.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Atmosferę pracy technologicznego start-up’u
  • Pracę w energicznym i ambitnym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w największej grupie kapitałowej w Polsce - Grupa Polsat Plus

Będziesz odpowiedzialna/y za:

  • Sprzedaż produktów marki ESOLEO
  • Bezpośrednie dotarcie do klienta w modelu D2D
  • Obsługę eventów na wyznaczonym terenie.
  • Doradztwo i opiekę w całym procesie obsługi klienta

Wyślij nam swoje CV jeśli posiadasz:

  • umiejętność działania w zmiennym środowisku
  • umiejętność pracy zespołowej
  • wyważona pewność siebie
  • asertywność
  • umiejętność komunikacji i nawiązywania kontaktów międzyludzkich
  • pozytywne podejście do życia
  • umiejętność budowania trwałych relacji
  • otwartość na zmiany i nowe technologie

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (D2D).

Jeśli chcesz tworzyć biznes, który przyczynia się do zielonej transformacji w Polsce – czekamy na Ciebie!

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Esoleo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku, na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie mojego CV partnerom handlowym ESOLEO Sp. z o.o. w celu dalszej rekrutacji na stanowisko: Doradca Klienta."