Inne oferty firmy Eveo Sp. z o. o.

Baza kontaktów

Doradca klienta- umowa zlecenie

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Techniczno-Handlowy

Podstawa: 5 000 - 13 000 zł
Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Key Account Manager

Eveo Sp. z o. o.

20

Super oferta

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Michałowice (małopolskie)

Budowanie relacji Prezentacje handlowe Zarządzanie swoim czasem pracy

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jesteśmy nowoczesną firmą informatyczną zajmującą się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań w branży inteligentnych budynków. Nasze produkty wykorzystywane są przez firmy z Polski jak i międzynarodowe korporacje na niemal wszystkich kontynentach. Obecnie rozbudowujemy nasz dział sprzedaży. Poszukujemy ambitnej i pełnej energii osoby, która wesprze nasze działania poprzez poszukiwanie nowych i obsługę dotychczasowych klientów.

(Specjalista ds. sprzedaży i obsługi kluczowych klientów)

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie kontaktów biznesowych z obecnymi kluczowymi klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • prezentowanie rozwiązań dla klientów, przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji
  • realizacja celów sprzedażowych (rocznych)
  • udział w spotkaniach handlowo-biznesowych
  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy na rynkach rodzimych i zagranicznych
  • analiza potrzeb klientów oraz śledzenie trendów rynkowych

Nasze wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie i/lub predyspozycje do aktywnej sprzedaży do klientów biznesowych
  • znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie na poziomie komunikatywnym (min. B1)
  • gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)
  • dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
  • zdolności komunikacyjne, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • dobra organizacja pracy oraz terminowość
  • silna motywacja w realizacji wyznaczonych zadań
  • doświadczenie w sprzedaży w obszarze IT lub Audio/Video będzie dużym atutem
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu działań sprzedażowych w j. angielskim

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowę B2B na samodzielnym stanowisku w prężnie rozwijającej się branży
  • pracę w siedzibie firmy w Krakowie, z aktywnym wsparciem Menedżerów Produktów
  • samochód służbowy
  • niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy m.in. notebook i smartfon
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego w sprzedaży na rynkach polskim i zagranicznym
  • możliwość wpływu na strategiczne decyzje podejmowane w firmie
  • kurs języka angielskiego (zajęcia z lektorem)
  • kartę Multisport
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Więcej informacji o firmie na eveo.pl oraz urve.co.uk