Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Opiekun Kluczowych Klientów

Focus Telecom Polska Sp. z o.o.

100

Super oferta

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

> 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Aktywna sprzedaż doradcza i obsługa klienta biznesowego Orientacja na wyniki oraz skuteczność w finalizowaniu projektów handlowych Umiejętność słuchania klienta i budowania z nim relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Focus Telecom lider oprogramowania Unified Communication & Customer Experience w Polsce poszukuje komunikatywnych i pomysłowych osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Opieka nad powierzoną grupą Klientów oraz tworzenie strategii ich rozwoju
  • Koordynacja działań organizacji w celu stałego podnoszenia zadowolenia Klienta
  • Rozwijanie współpracy  i sprzedaż złożonych rozwiązań informatycznych w oparciu o identyfikację potrzeb Klienta
  • Doradztwo techniczne i biznesowe w zakresie nowych rozwiązań
  • Realizacja indywidualnych ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych cross- i up-sellowych
  • Przygotowywanie i prowadzenie spotkań handlowych, podsumowujących oraz prezentacji nowych rozwiązań
  • Zapewnienie efektywnej współpracy z innymi działami firmy

Nasze wymagania:

  • Poparte sukcesami doświadczenie w aktywnej sprzedaży doradczej i obsłudze dla klienta biznesowego
  • Komunikatywność oraz otwartość na nowości i rozwój
  • Motywacja do podejmowania wyzwań i wytrwałości w dążeniu do celu
  • Orientacja na wyniki oraz skuteczność w finalizowaniu projektów handlowych
  • Umiejętność słuchania klienta i budowania z nim relacji
  • Umiejętność organizacji pracy własnej

To oferujemy:

  • Długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Owocowe dni :)
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Indywidualne sesje coachingowe
  • Kompleksowe szkolenia sprzedażowe i produktowe