Doradca handlowy - branża OZE [wysoki system prowizyjny wraz z podstawą]

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska

Przedstawiciel Handlowy

Podstawa: 3 400 zł
  • Water project
  • B2B
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 28-03-2024
Pensja podstawowa
3 400 zł

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

New Business Specialist

Podstawa: 3 500 - 7 000 zł
Pensja podstawowa
3 500 - 7 000 zł
Baza kontaktów

Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy w branży budowlanej

FORMATIQ Sp. z o.o.

10

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa Agencyjna

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Budowanie relacji Zarządzanie swoim czasem pracy Zdolność prowadzenia rozmów handlowych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Masz duszę handlowca i chcesz na tym dobrze zarabiać? Aplikuj!

Nie znasz branży? Przeszkolimy!

Nr ref.: PH 2/2021

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z Klientami,
  • Kontakt osobisty z klientami przekazanymi przez koordynatora.
  • Doradztwo techniczne,
  • Ofertowanie,
  • Prezentacje produktów wśród uczestników procesów budowlanych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z Klientem,
  • Zdolność prowadzenia rozmów handlowych,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność organizacji czasu pracy,
  • Pozytywne nastawienie,
  • Motywacja do pracy,
  • Dyspozycyjność – praca mobilna,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziana:

  • Umiejętności planowania oraz nadzoru nad zadaniami,
  • Samodzielności, operatywności,
  • Znajomość branży oraz lokalnego rynku.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe połączone z progresywnym systemem premiowym [4 000 - 12 000 PLN brutto]
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenia wewnętrzne produktowe i branżowe w ramach wprowadzenia do stanowiska,
  • Karta Multisport,
  • Możliwość realizacji odpowiedzialnych zadań,
  • Ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon).