Doradca Klienta ds. Technicznych

  • SMART-HR
  • B2B
  • Produkcja - Pozostała produkcja
  • 25-03-2024
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym NOWA

Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca klienta- umowa zlecenie

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Techniczno-Handlowy

Podstawa: 5 000 - 13 000 zł
Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Przedstawiciel techniczno-handlowy ds. fotowoltaiki i pomp ciepła

Grupa ITT Sp. z o.o.

10

Umowa o dzieło

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wisła

Efektywnie organizuje własny czas pracy i prowadzi jego statystyki Ma doświadczenie w sprzedaży Lubi ludzi i łatwo nawiązuje z nimi kontakty

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Grupa ITT Sp. z o o - firma branży fotowoltaicznej z siedzibą w Rybniku poszukuje osób do współpracy na stanowisku:

Przedstawiciela techniczno - handlowego ds. instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła

w jednej z najlepszych obecnie branż z przyszłością.

Nie szukamy osoby z doświadczeniem w fotowoltaice, ale z doświadczeniem i realnymi zdolnościami sprzedażowymi zarówno dla klientów indywidualnych jak i współpracy z klientami instytucjonalnymi.

Oferujemy szybki proces szkoleniowy.

Idealny kandydat do naszego zespołu to osoba, która:

  • jest nastawiona na sprzedaż,
  • chce osiągnąć sukces jako specjalista techniczny od fotowoltaiki
  • ma doświadczenie w sprzedaży,
  • posiada doświadczenie nawet w innej branży - dowolnej
  • lubi ludzi i łatwo nawiązuje z nimi kontakty,
  • efektywnie organizuje własny czas pracy i prowadzi jego statystyki,
  • ma właściwe nastawienie do pracy,
  • bardzo dobrze radzi sobie z komputerem i Internetem,
  • posiada prawo jazdy kat B i samochód,

Opis stanowiska:

  • budowanie relacji i pozyskiwanie nowych klientów,
  • proponowanie rozwiązań technicznych w zakresie wykorzystania instalacji, fotowoltaicznych, pomp ciepła i magazynów energii,
  • doradztwo i wsparcie techniczne,
  • realizacja wyznaczanych celów sprzedażowych oraz budowanie planów sprzedaży w oparciu o docieranie do nowych docelowych grup klientów,
  • promowanie i aktywna sprzedaż produktów firmy,
  • prowadzenie spisów i statystyk wykonywanych działań,
  • przygotowywanie ofert w ciągu 12 godzin od otrzymania zapytania,
  • zdolność do przyswajania nowej wiedzy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • Po potwierdzeniu swoich kompetencji i umiejętności samodzielne stanowisko z praca zdalna.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie (pensja podstawowa + prowizja) zależne od posiadanych kompetencji i umiejętności
  • minimalna prowzja (6 000 zł) możliwa do osiągnięcia  przy podpisaniu 4 umów miesięcznie,
  • możliwość dowolnej formy zatrudnienia w tym współpracę na zasadzie B2B lub umowa o dzieło,
  • korzystne prowizje, które przynoszą realne zyski (stała stawka za sprzedany 1 kWp mocy),
  • wsparcie w procesie sprzedażowym,
  • współpraca z naszym działem technicznym przy projektowaniu instalacji dla klientów,
  • szkolenia z zakresu oferowanych produktów i przebiegu procesu instalacji oraz sprzedaży,
  • bardzo atrakcyjne ceny dla Klientów,
  • szybkie terminy realizacji instalacji,
  • Nie ograniczamy wieku ani innych preferencji w ogłoszeniu.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu i przesyłania CV!

Po wyborze kandydatów w wyznaczonym terminie obowiązkowe będzie stawiennictwo w naszym biurze celem określenia szczegółowych kwalifikacji na to stanowisko.

Umiejętności praktyczne, a nie CV zdecydują o wyborze końcowym.