Doradca Klienta ds. Technicznych

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Techniczno-Handlowy

Podstawa: 5 000 - 13 000 zł
Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Inżynier Sprzedaży - Dział maszyn nowych BODOR

Inter-Plast Z.Bodziachowska-Kluza Spółka Jawna

50

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Rybarzowice

Język angielski Budowanie relacji Zarządzanie swoim czasem pracy

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Inter-Plast S.J to rodzinna firma, która od ponad 20 lat jest jedną z największych firm specjalizujących się w sprzedaży maszyn używanych do obróbki metalu.

Obecnie firma Inter-Plast stała się autoryzowanym przedstawicielem chińskiej firmy BODOR i poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych na obszarze województw: łódzkie, śląskie, małopolskie, świetokrzyskie, podkarpackie
  • Sprzedaż Wycinarek Laserowych Fiber CNC
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych maszyn
  • Prowadzenie prezentacji produktowych
  • Udział w targach branżowych
  • Promowanie marki wśród klientów
  • Praca z systemem CRM
  • Uczestnictwo w targach branżowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży Wycinarek Laserowych CNC lub na stanowisku handlowym czy produkcyjnym w branży obróbki blachy
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność prowadzenia wieloetapowych rozmów handlowych zarówno na szczeblu kadry inżynierskiej jak i zarządów firm
  • Bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i samodzielność
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywanie kontaktów
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Produkty firmy o światowej renomie - BODOR. Firma BODOR jest największym chińskim producentem Laserów Fiber
  • Rozwój zawodowy w ramach struktury sprzedażowej
  • Stabilną pracę w firmie z ponad 20-letnim doświadczenie
  • Samochód służbowy
  • Szkolenie produktowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus prowizyjne
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Home Office
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę