Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Inżynier/Specjalista sprzedaży B2B

INTSOL sp. z o. o.

4

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Sprzedaż doradcza Praca z procesami sprzedażowymi Język angielski

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżyniera sprzedaży

naszego autorskiego systemu Scout (monitorujmaszyny.pl) służącego do monitorowania pracy maszyn w firmach przemysłowych

Jeśli chcesz pracować z polskimi i zagranicznymi klientami wspierając ich produkcję nowoczesnym rozwiązaniem Przemysłu 4.0, a do tego mieć realny wpływ na biznesowy rozwój produktu i jego skalowanie poza granicami naszego kraju, to szukamy właśnie Ciebie!

Będziesz:

  • prowadził procesy sprzedaży dla istniejących i nowych klientów
  • wspierał polskie i zagraniczne firmy produkcyjne w nadzorowaniu ich produkcji
  • miał wpływ na procesy sprzedaży i prospectingu tak, aby wypracować najefektywniejsze metody działania
  • działał w bezpośrednim kontakcie z przełożonym w płaskiej strukturze organizacyjnej
  • pracował w oparciu o system CRM

Oczekujemy:

  • min. 1-2 lat doświadczenia w sprzedaży B2B, z preferencją dla sprzedaży rozwiązań IT lub dla firm przemysłowych
  • komunikatywności i samodzielności w działaniu, choć w oparciu o (rozwijające się w czasie) procesy
  • pragmatycznego i analitycznego podejścia do wykonywania swojej pracy, jej oceny i doskonalenia
  • znajomości j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację mailową z zagranicznymi kontrahentami (min. poziom A2/B1)
  • gotowości do ciągłego dokształcania się i rozwijania kompetencji
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • elastyczne formy zatrudnienia
  • podstawę oraz rozliczanie prowizyjne za efekty
  • elastyczne godziny pracy, w tym pracę hybrydową w uzgodnionym zakresie
  • pracę w małym, doświadczonym zespole (autorzy rozwiązania)
  • wsparcie w doskonaleniu się w wybranych kierunkach (budżet na książki, konferencje, szkolenia)