Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Nieujawniona

Doradca klienta- umowa zlecenie

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Przedstawiciel techniczno-handlowy

Elenco Sp. z o.o.

21

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Jędrzejów

Kluczowe umiejętności

Umiejętność prowadzenia spotkań handlowych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów w elektroenergetyce i OZE
  • negocjowanie warunków handlowych
  • przygotowanie i monitorowanie ofert sprzedaży
  • realizowanie zamówień
  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
  • wsparcie w kreowaniu polityki zakupowej
  • ustalanie cen sprzedaży w obszarze działania oraz odpowiedzialność za wynik
  • nadzorowanie procesu podpisywania umów
  • nadzorowanie kompletności dokumentów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum półroczne doświadczenie w sprzedaży podobnych urządzeń i usług
  • Wiedza z zakresu elektrotechniki i automatyki oraz fotowoltaiki
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Innowacyjne podejście do zarządzanie pracą własną
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność budowania i utrzymania kontaktów biznesowych
  • Umiejętność prowadzenia spotkań handlowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub inne formy
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Możliwość tworzenia i wprowadzania na rynek nowych rozwiązań technologicznych
  • Wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników
  • Przyjazną i dynamiczną atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi zawodowemu
  • Praca na terenie całego kraju, głównie świętokrzyskie i ościenne