Doradca handlowy - branża OZE [wysoki system prowizyjny wraz z podstawą]

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska

Przedstawiciel Handlowy

Podstawa: 3 400 zł
  • Water project
  • B2B
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 28-03-2024
Pensja podstawowa
3 400 zł
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Samochód Baza kontaktów

New Business Specialist

Podstawa: 3 500 - 7 000 zł
Pensja podstawowa
3 500 - 7 000 zł
Baza kontaktów

Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty

Specjalista ds. sprzedaży - Account Manager - Sektor B2B - Polska południowa

JM Elektronik Sp. z o.o.

200

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Albigowa

Umiejętności negocjacyjne Umiejętność pracy z klientem Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych oraz utrzymywania długofalowych relacji interpersonalnych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą działającą od 30 lat. Jesteśmy znani z dystrybucji komponentów LED Lighting, elementów elektronicznych, komputerów przemysłowych, rozwiązań wspierających Industry 4.0 oraz kontraktowej produkcji elektroniki. Uważamy, że podstawą naszego sukcesu są ludzie, dlatego w sposób ciągły rozwijamy i doskonalimy naszą organizację.

Do naszego zespołu zapraszamy osoby kreatywne, z inicjatywą, które są nastawione na podejmowanie i realizację ambitnych celów zawodowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

 Specjalista ds. sprzedaży (Account Manager - sektor B2B)

 Miejsce pracy: Polska południowa / małopolskie (podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie – home office/biuro regionalne)

Oferujemy pracę w Dziale Sprzedaży (sprzedaż w sektorze B2B) z zespole odpowiedzialnym za sprzedaż komponentów elektronicznych i EMS.

Praca zdalna lub praca w siedzibie Spółki ze wsparciem przełożonych, Menedżerów Produktów i Koordynatorów ds. sprzedaży, zatrudnionych w siedzibie Spółki.

Główne zadania:

  • Realizacja powierzonych planów sprzedaży w sektorze komponentów elektronicznych
  • Opieka handlowa nad przydzieloną pulą stałych, aktywnych klientów
  • Pozyskiwanie nowych Klientów w kanale B2B
  • Obsługa klientów zagranicznych
  • Udział w wyjazdach służbowych: spotkania z Klientami, targi branżowe (w czasie wolnym od zagrożenia epidemicznego)
  • Komunikacja z wykorzystaniem wideokonferencji
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy
  • Prowadzenie wdrożeń/długofalowych projektów z Klientami
  • Ciągłe dążenie do poprawy satysfakcji Klientów
  • Monitorowanie rynku pod kątem nowych Klientów i działań konkurencji

Nasze oczekiwania:

  • Preferowane min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego i/lub sprzedaży B2B w branży technicznej
  • Wymagana znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, komponentów elektronicznych
  • Wykształcenie techniczne będzie atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność prowadzenia wdrożeń / długofalowych projektów z Klientami
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i analitycznego myślenia
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do celów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę z aktywnym  wsparciem Menedżerów Produktów i Koordynatorów ds. Sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • Stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat, stałe godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnione od osiąganych wyników
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatna opieka medyczna Luxmed
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Kurs języka angielskiego i niemieckiego
  • Dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dla dzieci