Sprzedawca Wewnętrzny

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Account Manager

Justyna Szokalska JS Consulting

2

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Zdalna

Rodzaj pracy

> 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wrocław

Kluczowe umiejętności

Budowanie relacji Orientacja na działanie Marketing

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Poszukujemy śmiałka na stanowisko:

który dołączy do naszego klienta we Wrocławiu

  • masz 5 lata doświadczenia w obsłudze klientów Agencji Marketingowej
  • doradztwo i budowanie długofalowych relacji z Klientem to Twoje naturalne środowisko
  • pracujesz z nastawieniem na realizację celu,
  • interesujesz się tematyką marketingu,
  • jesteś dobrze zorganizowany, dynamiczny i samodzielny w działaniu
  • potrafisz zaplanować przebieg kampanii

Będziesz odpowiadać za:

  • Budowanie relacji z Partnerami
  • Identyfikowanie marketingowych i sprzedażowych potrzeb Partnerów
  • Koordynowanie procesu tworzenia strategii marketingowych w obszarze: SEO, SEM, Content marketingu, kreacji, social media, analityki
  • Bieżąca współpraca ze specjalistami realizującymi usługi dla Partnerów agencji
  • Koordynowanie przebiegu kampanii / projektu
  • Czuwanie nad sprawną realizacją celów zawartych w umowie

Wynagrodzenie:

W zależności od doświadczenia oraz zaangażowania przewidujemy wynagrodzenie podstawowe na poziomie 6 200-7 000 zł brutto

Dodatkowo możesz liczyć na:

✨ pracę w systemie hybrydowym (częściowo w biurze, częściowo HO),

✨ pracę w Agencji Marketingowej wyspecjalizowanej w konkretnej branży

✨ benefity, m.in.:

  • Karta MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Udział w „firmowych wyzwaniach sportowych” z wartościowymi nagrodami

Jak wygląda rekrutacja?

 Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania:

  1. Zadzwoni do Ciebie Justyna
  2. Spotkasz się z naszym klientem
  3. Po spotkaniu otrzymasz ofertę, bądź telefon z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.