Przedstawiciel Handlowy NOWA

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Nieujawniona

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów
  • 3 lokalizacje -> 9 wakatów
Baza kontaktów

Doradca klienta- umowa zlecenie

Nieujawniona

Doradca klienta

Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel Regionalny

JZO S.A.

250

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Dobroń

Znajomość technik sprzedaży Orientacja na działanie Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Od ponad 70 lat przygotowujemy soczewki dla naszych klientów. Jako JZO Polski Ekspert Optyczny jesteśmy częścią globalnego lidera w branży optycznej - Grupy Essilor Luxottica. Codziennie produkujemy 4000 soczewek okularowych. Głęboko wierzymy w naszą misję: “Poprawa jakości życia poprzez poprawę jakości widzenia”, dlatego codziennie rozwijamy naszą wiedzę i stosowane przez nas technologie. Jeśli nasza misja jest spójna z Twoją, dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Region (powiaty):
m. Łódź, ruszkowski, zgierski, Piotrków Trybunalski, Łódź, opoczyński, łódzki wschodni, szydłowiecki, tomaszowski (mazowiecki), bełchatowski, Radom, grodziski (mazowiecki), rawski, grójecki, brzeziński, Skierniewice, żyrardowski, sochaczewski, radomski, kozienicki, przysuski, białobrzeski, piaseczyński, lipski, piotrkowski, pajęczański, radomszczański, ostrowiecki, opatowski, konecki, starachowicki

Kogo dokładnie szukamy?

  • Szukamy osoby, która posiada ok. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży zdobyte w branży optycznej i potrafi udokumentować swoje dotychczasowe osiągnięcia na bazie zrealizowanych celów sprzedażowych.
  • W naszym kręgu zainteresowania są również osoby nie posiadające doświadczenia w sprzedaży ale posiadające w zamian wykształcenie w zakresie optyki lub optometrii.
  • Zależy nam na osobach, które z racji charakteru pracy są samodzielne w działaniu i podejmowaniu decyzji (umiejące podejmować decyzje w oparciu o przesłanki biznesowe) oraz zdeterminowane, dobrze zorganizowane i zdyscyplinowane w dążeniu do realizacji założonych celów.
  • Zwracamy dużą uwagą na to w jaki sposób budujesz relacje z klientami (diagnoza potrzeb, proponowanie rozwiązań…) oraz jak prowadzisz proces handlowy.
  • Ponieważ jest to praca wyjazdowa niezbędne jest, abyś posiadał prawo jazdy kat. B.

Czym będę się zajmować?

  • Zwiększeniem sprzedaży poprzez samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (, ) oraz właściwą opiekę i budowanie relacji w grupie przypisanych Klientów.
  • Będziesz odpowiedzialny za realizację procesu sprzedaży od początku do końca (pozyskanie klienta, regularne odwiedziny klientów, szkolenie personelu sprzedażowego kontrahentów, prezentowanie oferty handlowej, negocjacje warunków współpracy, podpisanie umowy, ciągły monitoring rynku, serwisowanie Klientów).
  • Wizyty i swoje aktywności w regionie będziesz raportował w systemie CRM Sales Force.

Jak zorganizowane jest wdrożenie oraz dział handlowy?

Onboarding twa ok. miesiąca i w tym okresie pracownik odbywa szkolenia na przemian z wizytami w terenie z innym, doświadczonym przedstawicielem.

Działem handlowym zarządza Dyrektor Handlowy, który jest wspierany przez 2 Kierowników Regionalnych (Region Północny, Południowy). W każdym regionie pracuje ok. 8 Przedstawicieli Regionalnych.

Jak będę wynagradzany?

System wynagradzania składa się z 4 elementów:

  • Pensja podstawowa (miesięczna),
  • Premia za osiągnięcie wyników sprzedaży (miesięczna),
  • Premia za osiągnięcie wyników sprzedaży (roczna),
  • Prowizja dodatkowa za sprzedaż instrumentów optycznych bez górnego limitu.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Szkolenia sprzedażowe i merytoryczne, a przy znajomości angielskiego (min. poziom B1) możliwość rozwoju w ramach grupy EssilorLuxotica,
  • Pracę w zgranym zespole w którym można liczyć na realne wsparcie współpracowników,
  • Umowę o pracę,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do okularów,
  • Dofinansowanie do karty Medicover Sport,
  • Akcjonariat pracowniczy.