Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket NOWA

  • 2 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Nieujawniona

Specjalista ds. Obsługi Kluczowych Klientów

Kilargo Sp. z o. o.

800

Super oferta

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Łódź

Kluczowe umiejętności

Język angielski Organizacja pracy własnej Proaktywność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Kilargo Sp. z o. o. to polska firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży lodów i deserów mrożonych, głównie pod markami własnymi, tj. markami wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Posiadamy również w swojej ofercie produkty brandu Augusto - zapewne znasz Lody Familijne bądź m.in. lody Gulliver, Gucio, Bambo, Ice Monster. Dodatkowo współpracujemy z renomowanymi firmami z branży spożywczej wzbogacając Ich asortyment o kategorię lodów. Nasza doświadczona kadra oraz zastosowanie w procesie produkcji najnowocześniejszych technologii i parku maszynowego pozwala nam na zapewnienie odbiorcom kompleksowego wsparcia na każdym etapie produkcji, począwszy od prac koncepcyjnych i projektowych po ich realizację. Pracujemy w trzech lokalizacjach: w Biurze w Łodzi i w zakładach produkcyjnych: w Chechle Pierwszym pod Pabianicami oraz w Kaliszu. Realizujemy sprzedaż na rynku tradycyjnym (zbudowanym wokół dystrybutorów i hurtowni), rynku nowoczesnym (sieci handlowe) oraz poprzez eksport. Nasze produkty są obecne nie tylko w Polsce, ale w całej Europie, Północnej i Centralnej Afryce, Azji oraz w Ameryce Południowej.

Specjalista ds. Obsługi Klienta (back office)

Miejsce pracy: ul. Piotrkowska 60, Łódź

Tryb pracy: 100% stacjonarnie na okres wdrożenia, po osiągnięciu wymaganej samodzielności – możliwa praca hybrydowa 50/50

Opis stanowiska i główne obowiązki:

  • Administracyjna obsługa kluczowych klientów firmy (kilku kluczowych klientów, np. centrale polskich sieci handlowych/dyskontów lub klienci B2B),
  • Sporządzanie raportów i zestawień na bieżące potrzeby firmy oraz obsługiwanych klientów,
  • Koordynowanie procesu reklamacji od klienta,
  • Koordynowanie procesu zamówień i działań promocyjnych klientów,
  • Monitorowanie terminowości realizacji zobowiązań klientów,
  • Aktywny udział w procesie tworzenia nowych produktów.

Oczekiwania wobec idealnego Kandydata:

  • Doświadczenie (1-5 lat) w obsłudze klienta i/lub realizacji obowiązków administracyjnych i/lub w prowadzeniu projektów sprzedażowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (poziom min. B2),
  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel),
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów typu ERP,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne w zakresie budowania i podtrzymywania pozytywnych relacji,
  • Bardzo dobre kompetencje organizacyjne,
  • Proaktywność w działaniu.

Oferujemy:

  • Dla osób chcących się rozwijać – ciekawy kierunek rozwoju zawodowego, w tym naukę od podstaw całego procesu sprzedaży i obsługi klienta, możliwość poszerzania kompetencji oraz w przyszłości nawiązywania nowych kontaktów na rynku lodowym,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z polską firmą, będącą jednym z czołowych producentów i sprzedawców lodów w Europie,
  • Współpracę z profesjonalnym, wspierającym i komunikatywnym zespołem fachowców,
  • Pełen proces wdrożenia, wsparcie Przełożonego, Opiekuna wdrożenia i działu Sprzedaży,
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, paczki lodowe,
  • … a do tego codziennie nowe, pyszne lody!

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Zgoda na udział w procesie rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kilargo Sp. z o.o. z siedzibą w Chechle Pierwszym (KRS: 0000075827) moich danych osobowych zawartych w dokumencie „Kwestionariusz osobowy kandydata/pracownika” oraz złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych (np. CV, list motywacyjny) w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji.

Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy:

1. Administratorem udostępnionych danych osobowych jest Kilargo Sp. z o.o. z siedzibą w Chechle Pierwszym przy ul. Torowej 13, 95-082 Dobroń (KRS: 0000075827).

2. Udostępnione przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w którym Pan/Pani uczestniczy, a w razie wyrażenia stosownej zgody również dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Kilargo Sp. z o.o. z siedzibą w Chechle Pierwszym.

3. Podstawę prawną przetwarzania stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) i b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO) [art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO: „1. Przetwarzanie jest zgodne z prawem wyłącznie w przypadkach, gdy – i w takim zakresie, w jakim – spełniony jest co najmniej jeden z poniższych warunków: a) osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów; b) przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy”].

4. Przysługuje Pani/Panu:

- prawo dostępu do dotyczących Pani/Pana danych osobowych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
- prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
- prawo do przenoszenia danych;
- prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
- w zakresie, jakim podstawę przetwarzania stanowi art. 6 ust. 1 lit. a) RODO – prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, iż nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5. Podanie danych jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez Kilargo Sp. z o.o. z siedzibą w Chechle Pierwszym.

6. Odbiorcami udostępnionych przez Panią/Pana danych osobowych będą wyłącznie osoby upoważnione przez administratora – pracownicy, gdy dostęp do danych jest niezbędny w celu prawidłowego wykonywania pracy; zleceniobiorcy/usługodawcy, gdy dostęp do danych jest niezbędny w celu prawidłowego świadczenia usług; inne osoby, o ile jest to niezbędne i pozostaje w zgodzie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa.

7. Udostępnione przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8. Udostępnione przez Panią/Pana dane nie będą służyły podejmowaniu decyzji, które opierają się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym nie będą podlegały profilowaniu.

9. Udostępnione przez Panią/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres jednego miesiąca od dnia zakończenia procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Kilargo Sp. z o.o., w którym Pani/Pan uczestniczy, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych również dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Kilargo Sp. z o.o. – przez okres 1 roku od dnia wyrażenia zgody.

10. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iod(a)kilargo.pl