Przedstawiciel Handlowy branża OzE

4 300 - 15 000 zł

Prowizja: 20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów
  • Velectro
  • B2B, B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 27-03-2024
Pensja prowizja
20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Kierownik Sektora - LEROY MRELIN - Sieradz

Leroy Merlin Polska Sp. z o. o.

12000

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Sieradz

Znajomość technik sprzedaży Zarządzanie zespołem Realizacja planów sprzedażowych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Kierownik Sektora

Sieradz

Będziesz odpowiedzialny za:

  • rozwój sprzedaży i rentowność podległych działów;
  • budowanie relacji i zaufanie do marki na rynku;
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań, odpowiadających na potrzeby klientów;
  • zarządzanie zespołem profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces;
  • rozwój kompetencji podległego zespołu.

Jeżeli:

  • masz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku menedżera;
  • Twoją pasją jest handel i kontakt z klientem;
  • potrafisz tworzyć i z sukcesem realizować plany sprzedażowe oraz budżet roczny;
  • bierzesz na siebie odpowiedzialność i stale poszukujesz nowych możliwości w biznesie;
  • stawiasz przed sobą ambitne cele i angażujesz współpracowników w ich realizację;
  • poświęcasz czas na samodoskonalenie i rozwijanie innych;
  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i sprzedażą;
  • masz wyższe wykształcenie.

Oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie;
  • profesjonalne wdrożenie do pracy; rozbudowany pakiet szkoleń;
  • dużą samodzielność w realizacji zadań;
  • możliwość kreowania ścieżki własnego rozwoju;
  • udział w wypracowanym zysku firmy, premie uzależnione od wyników;
  • priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;
  • dobrą atmosferę w pracy;
  • świadczenia pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, Fundusz Świadczeń Socjalnych, opieka medyczna, karta benefit, smartfon).