Doradca handlowy - branża OZE [wysoki system prowizyjny wraz z podstawą]

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł

Samochód Baza kontaktów

Doradca ds. Nieruchomości

Prowizja: 5 000 - 20 000 zł
Pensja prowizja
5 000 - 20 000 zł
Baza kontaktów

Doradca techniczno-handlowy

Podstawa: 8 000 - 10 000 zł
Samochód Baza kontaktów
  • IBIS
  • B2B
  • Produkcja - Maszyny i urządzenia
  • 18-03-2024
Pensja podstawowa
8 000 - 10 000 zł

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 17-03-2024
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł

Samochód Baza kontaktów

Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

BDS Specjalista ds. rozwoju biznesu

Podstawa: 6 000 - 8 000 zł
Pensja podstawowa
6 000 - 8 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Koordynator ds. Sprzedaży - Leroy Merlin Polska - Gliwice

Leroy Merlin Polska Sp. z o. o.

12000

Super oferta

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Gliwice

Kluczowe umiejętności

Zarządzanie zespołem Praca zespołowa

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Koordynator ds. Sprzedaży

Leroy Merlin Polska - Gliwice

Oferujemy Ci:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz jego regularne rewizje nawet 2 razy w roku (uzależnione od kompetencji, poziomu realizacji zadań oraz stażu pracy na danym stanowisku);
  • premię kwartalną, która maksymalnie może wynieść 30% Twojego 3-miesięcznego wynagrodzenia i zależy od wyników sklepu, w którym będziesz pracować;
  • Udział w Wynikach - raz w roku otrzymasz środki, które możesz zainwestować w zakup akcji Leroy Merlin;

Poza tym otrzymujesz:

  • umowę o pracę na 6 miesiące z  możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, bo dla nas stabilne warunki zatrudnienia od zawsze są priorytetem;
  • ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną, bo spokojna i zdrowa przyszłość są najważniejsze;
  • programy rozwojowe, bo stale wspieramy Twój rozwój;
  • dostęp do kursów i szkoleń, bo dzielimy się wiedzą i doświadczeniami (w 2021 roku przeznaczyliśmy na szkolenia pracowników ponad 5,5 miliona złotych w całej organizacji!);
  • platformę do nauki języków dla Ciebie i Twoich bliskich (eTutor) bo z nami możesz szlifować języki i podbijać świat;
  • platformę benefitów Worksmile (w tym karta MultiSport), bo dajemy Ci możliwość wyboru;
  • smartfona również do użytku prywatnego, bo lubimy być mobilni w naszej pracy;
  • zniżkę na zakupy w naszych sklepach, bo wspieramy Cię w realizacji Twoich marzeń;
  • pożyczkę na pierwsze mieszkanie, na bardzo korzystnych warunkach, bo ułatwiamy Ci start w samodzielność;
  • dofinansowanie do termomodernizacji, bo dbamy o Twoje oszczędności i myślimy o środowisku;
  • płatny program poleceń pracowniczych, bo wiemy, że nasi Pracownicy są najlepszymi ambasadorami.

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • będziesz koordynować pracy zespołu profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces;
  • zadbasz o dostępność towarów w dziale i ich prawidłowe oznakowanie;
  • będziesz monitorować osiągane wyniki sprzedaży;
  • będziesz koordynować bieżące funkcjonowanie działu;
  • zapewnisz profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów;

Wyobraź sobie miejsce pracy, w którym:

  • czujesz się dobrze, możesz być naprawdę sobą i wszyscy mówią do siebie po imieniu;
  • ludzie szanują i wspierają się nawzajem;
  • przełożony słucha, docenia i masz do niego zaufanie;
  • możesz angażować się społecznie i pomagać innym razem z fundacją Leroy Merlin oraz brać udział w innych inicjatywach związanych z odpowiedzialnym rozwojem;
  • proponujesz rozwiązania, które są wdrażane na poziomie całego przedsiębiorstwa;
  • wynagrodzenie dopasowane jest do Twojej wiedzy, umiejętności i poziomu kompetencji.

Właśnie tak o pracy w Leroy Merlin mówią nasi Pracownicy w trakcie Badań Satysfakcji Pracowników w 2021 roku.

Co cenimy w naszych Pracownikach?

  • prokliencką postawę i otwartość na ludzi;
  • chęć rozwoju i doskonalenia się;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • skrupulatność i dokładność w obliczeniach.

Jakie są nasze atuty?

Leroy Merlin Polska to wyjątkowe miejsce pracy dla ponad 13 tysięcy osób. W 2021 roku obchodziliśmy 25-lecie otwarcia naszego pierwszego sklepu budowlano-dekoracyjnego w Polsce. Obecnie mamy ponad 70 sklepów wielkopowierzchniowych w kilkudziesięciu miastach, które odwiedza około 40 milionów klientów rocznie. Przed nami kolejne inwestycje, otwarcia i nowe miejsca pracy. W naszym DNA mamy rozwój - w 2021 roku przeznaczyliśmy na szkolenia pracowników ponad 5,5 miliona złotych w całej organizacji). W centrum stawiamy zawsze człowieka – klienta, mieszkańca, pracownika. Wspieramy też lokalne społeczności – wolontariusze Fundacji Leroy Merlin wyremontowali w sumie 570 miejsc użyteczności publicznej.