Przedstawiciel Handlowy branża OzE

Samochód

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

Podstawa: 3 000 - 30 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 30 000 zł

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 26-03-2024
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży usług celnych

Podstawa: Nieujawniona
  • DTA Sp. z o.o .
  • B2B
  • TSL - Produkty i usługi logistyczno transportowo spedycyjne
  • 27-03-2024
Nieujawniona

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego

Specjalista ds. sprzedaży

Locatick sp. z o.o.

20

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Zdalna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

3

Lokalizacja

Stronie Śląskie

Znajomość technik sprzedaży Orientacja na działanie Cold call

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Locatick tworzy zespół programistów, ekspertów z zakresu Facility Management, telematyki, kartografii i wykorzystywania danych przestrzennych z wieloletnim doświadczeniem w programowaniu i rozwoju biznesu. Locatick buduje produkty cyfrowe, które pozwalają ludziom współdziałać z lokalizacją.

W związku z nieustannym rozwojem szukamy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska:

  1. Szybka Rektutacja - Nie marnujemy Twojego czasu, dostaniesz od nas odpowiedź maksymalnie w ciągu 3 dni od złożenia aplikacji.
  2. Jeśli kochasz nowe technologie i chcesz sprzedawać nowoczesne rozwiązania dla Klientów B2B oraz brać udział w cyfrowej rewolucji branży Field Service Management, to wyślij swoją aplikację! Poszukujemy wszystkich osób, które lubią to co robią, mają dużo energii, entuzjazmu i konsekwencji. W idealnym przypadku, mają też za sobą poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT w modelu SaaS.
  3. Jesteśmy pasjonatami interakcji z lokalizacją - tworzymy inteligentne oraz innowacyjne rozwiązania do zarządzania zadaniami w terenie, które ułatwia współpracę i komunikację. Dostarczamy aplikację dla firm, które zajmują się m.in.: obsługą techniczną nieruchomości, usługami serwisowymi i instalacyjnymi, wszędzie tam gdzie ważna jest weryfikacja jakości wykonania np za pomocą elektronicznego protokołu czy zdjęcia.

Kogo szukamy?

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług lub rozwiązań; dużym plusem będzie sprzedaż rozwiązań IT w modelu SaaS - pochwal się swoimi osiągnięciami!
  • Łatwo nawiązujesz kontakty i swobodnie prowadzisz biznesowe rozmowy telefoniczne.
  • Posiadasz umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Masz dobrą znajomość obsługi komputera, oraz ogólnych zagadnień informatycznych i podstawowych aplikacji (kalendarz, poczta elektroniczna).
  • Skupiasz się na osiągnięciu celu i chciałbyś się sprawdzić w rozwijającej się firmie z branży IT.

Jak będzie wyglądał Twój dzień?

Twoimi codziennymi zadaniami będą przede wszystkim kontakty telefoniczne z Klientami, badanie ich potrzeb, przygotowywanie i przedstawianie ofert oraz umawianie i odbywanie prezentacji online.

Co poza tym?

Będziesz zapewniać przed- i po-sprzedażowe wsparcie naszym Klientom, telefonicznie, mailowo oraz za pośrednictwem wideokonferencji. W zależności od Twoich ukrytych talentów i pasji będziesz mógł realizować dodatkowe zadania i projekty przy aplikacjach wykorzystywanych przez największe firmy w swoich branżach oraz mieć wpływ na kierunek rozwoju firmy z branży nowoczesnych technologii.

Co oferujemy?

  • Umowę dopasowaną do Twoich potrzeb (B2B lub etat); podstawa plus prowizje.
  • Pracę w pełni zdalną.
  • Pełne wdrożenie produktowe i sprzedażowe.
  • Służbowy laptop, telefon i narzędzia niezbędne do Twojej pracy.
  • Nie skupiamy się na organizowaniu "owocowych czwartków", ale zapewnieniu zawodowych wyzwań i satysfakcji z oferowania Klientom innowacyjnego produktu. 2023 to rok naszego dynamicznego rozwoju i pozyskiwania średnich, korporacyjnych, ale również mniejszych Klientów. To jest najlepszy moment żeby do Nas dołączyć!

PS: z uwagi na dużą ilość zgłoszeń nie możemy niestety wysłać każdej aplikującej osobie informacji zwrotnej, ale staramy się odpowiedzieć każdej osobie spełniającej wymagane kryteria :)