Samochód Baza kontaktów

Nieujawniona

Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket NOWA

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Przedstawiciel Handlowy

Major&Maker

3

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Szybkość uczenia się i chęć rozwoju Umiejętność nawiązywania długodystansowej relacji Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności, firma VIVO Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalizujemy się w badaniu, rozwoju oraz w produkcji nowoczesnych produktów z branży gospodarstwa domowego.

Mamy 18-letnie doświadczenie w produkcji elektronicznych toalet myjących oraz desek toaletowych z funkcją bidetu.

Nasza marka Major&Maker jest znakiem towarowym zarejestrowanym w Polsce, gdzie funkcjonujemy od ponad trzech lat i w tym stosunkowo krótkim okresie zdążyliśmy ugruntować stabilną pozycję w branży.

Naszym głównym celem jest budowanie marki numer jeden w swojej kategorii na rynku polskim i zagranicznym.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompleksowa obsługa Klientów indywidualnych i biznesowych
  • Obsługa korespondencji mailowej
  • Budowanie relacji z Klientami indywidualnymi i biznesowymi oraz dbanie o wizerunek firmy
  • Prezentowanie produktów potencjalnym Klientom
  • Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
  • Określenie grupy docelowej potencjalnych nabywców
  • Sporządzanie oraz wdrażanie działań marketingowych
  • Podjęcie działań mających na celu pozyskanie nowych Klientów biznesowych
  • Prezentacja oferty produktowej oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów biznesowych
  • Negocjacja warunków zawieranych transakcji
  • Realizacja zamówień klientów
  • Dbanie i utrzymywanie więzi oraz dobrych relacji Klientami
  • Prowadzenie rozmów handlowych z Klientami biznesowymi
  • Prowadzenie bazy danych Klientów biznesowych
  • Sporządzanie dziennych raportów z przebiegu wykonywanej pracy

NASZE WYMAGANIA:

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w handlu i obsłudze klienta
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie, ambicja, orientacja na wyniki
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Komunikatywność, kreatywność oraz entuzjazm
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Nastawienie na długotrwałe zatrudnienie

NASZA OFERTA:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie 3850 zł brutto plus atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansów
  • Pomoc we wdrożeniu i szkolenie
  • Praca w stałych godzinach i w stałym miejscu od poniedziałku do piątku 10:00 - 18:00

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy, które spełniają oraz akceptują wszystkie wyżej wymienione wymogi prosimy o przesłanie CV z załączoną w treści odpowiednią klauzulą o ochronie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami w celu umówienia na rozmowę kwalifikacyjną.