Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket NOWA

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty

Konsultant/-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Krakowie (Galeria Krakowska)

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Techniczno-Handlowy

MARKA Sp. z o.o.

95

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Małopolskie

Kluczowe umiejętności

Orientacja na działanie Marketing Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

W firmie MARKA stawiamy na przyjazną i rodzinną atmosferę. Wierzymy w to, że współpracujemy ze sobą nie tylko po to, aby realizować wspólne cele biznesowe, ale także, by budować wieloletnie przyjaźnie. Jesteśmy przekonani o tym, iż siłą każdej firmy są ludzie. Naszym Pracownikom zapewniamy więc dostęp do szeregu szkoleń tak, aby mogli się rozwijać i podnosić swoje kompetencje. Doceniamy również zaangażowanie w wykonywaną pracę, dzieląc się wspólnie wypracowanymi zyskami w formie premii adekwatnych do osiąganych wyników.

Od 2000 roku należymy do największej organizacji gospodarczej sektora budowlanego w Polsce – Grupy Polskie Składy Budowlane (PSB). Naszą firmę tworzy blisko 100 osobowy zespół pracujący w 3 oddziałach rozlokowanych w Małopolsce.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Bochnia, Nowy Sącz, Kraków

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja indywidualnego planu sprzedaży
  • Rozwój sprzedaży poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Realizacja działań marketingowych oraz promocyjnych
  • Śledzenie rynku oraz działań konkurencji
  • Monitorowanie płatności klientów

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży budowalnej
  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych
  • Zorientowanie na cel
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Doskonałej umiejętności organizacji czasu pracy i planowania
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i premii uzależnionej od wyników
  • Konkursy motywacyjne
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Benefity: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij nam swoje CV!

Prosimy o podanie w wiadomości wybranej lokalizacji