Przedstawiciel Handlowy branża OzE

Samochód

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

Podstawa: 3 000 - 30 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 30 000 zł

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 26-03-2024
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży usług celnych

Podstawa: Nieujawniona
  • DTA Sp. z o.o .
  • B2B
  • TSL - Produkty i usługi logistyczno transportowo spedycyjne
  • 27-03-2024
Nieujawniona

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY/ 8-16 / biuro w centrum WROCŁAWIA - od zaraz

MARKNETO MAREK BRZESKI

30

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wrocław

Doświadczenie w sprzedaży Otwartość na szybkie zdobywanie wiedzy Życzliwość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

MARKNETO - Firma sprzedażowa działająca na rynku Polskim od 2018 roku zajmująca się sprzedażą produktów dla klientów biznesowych, prowadzeniem szkoleń sprzedażowych oraz rozwojem osobistym naszych pracowników. Główne produkty jakie oferujemy naszym klientom to energia elektryczna oraz paliwo gazowe.

Specjalista ds. Sprzedaży

8-16 / biuro w centrum WROCŁAWIA - od zaraz

Jak przebiega wdrożenie?

  • Szkolenie produktowe
  • Poznanie procesu sprzedaży stacjonarnej przy wsparciu doświadczonego pracownika.
  • Szkolenie z procesu sprzedaży (posługiwanie się programem sprzedażowym: oferty, faktury)
  • Szkolenie z technik sprzedaży

Czym będziesz się zajmować?

  • Pozyskiwaniem nowych Klientów biznesowych
  • Budowaniem długofalowych relacji z Klientami
  • Prowadzeniem procesu sprzedaży od początku do końca oraz realizację planu sprzedaży
  • Będziesz również odpowiadał/a za budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Poszukujemy osób, które:

  • Posiadają min. średnie wykształcenie
  • Potrafią aktywnie pozyskiwać klientów biznesowych, a następnie budować i utrzymywać z nimi relacje biznesowe
  • Cechują się dojrzałością biznesową, która przekłada się zarówno na odpowiedzialność za realizację własnych zadań
  • Są w pełni samodzielne, proponują rozwiązania pojawiających się problemów, aktywnie poszerzają swoją wiedzę, a przede wszystkim są nastawione na zrealizowanie celów sprzedażowych

Co oferuje firma ?

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju oraz budowania swojego zespołu sprzedażowego
  • dostęp do rozbudowanej ścieżki szkoleniowej
  • benefity typu karta MULTISPORT/ LUXMED
  • wolne weekendy
  • samochód służbowy - po osiągnieciu odpowiednich wyników
  • motywacyjny system wynagrodzeń