Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów
  • 2 lokalizacje -> 6 wakatów
Baza kontaktów

Doradca klienta- umowa zlecenie

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Account Manager

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno Handlowy

Mc-Bauchemie

250

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

> 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Łagów (świętokrzyskie)

Aktywne poszukiwanie nowych klientów hurtowych Tworzenie i utrzymywanie relacji z inwestorami, dystrybutorami, wykonawcami oraz architektami Opracowanie ofert handlowo-technicznych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma BOTAMENT® SYSTEMBAUSTOFFE  należy do koncernu MC-BAUCHEMIE - jednego z wiodących producentów chemii budowlanej w Europie, oferującego innowacyjne produkty i inteligentne rozwiązania systemowe dla branży budowlanej.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczny - Handlowy

Region: woj. świętokrzyskie i małopolskie

Zakres zadań:

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów hurtowych,
  • opracowywanie ofert handlowo-technicznych,
  • tworzenie i utrzymywanie relacji z inwestorami, dystrybutorami, wykonawcami oraz architektami,
  • zapewnienie klientom wsparcia handlowego i technicznego przy realizacji kontraktów,
  • systematyczne raportowanie o wynikach,
  • realizacja planowanych celów budżetowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie , mile widziane wyższe ( techniczne, handlowe lub pokrewne )
  • doświadczenie w sprzedaży branży budowalnej (min. 2 lata),
  • umiejętność doskonałej organizacji czasu pracy i planowania,
  • samodzielność i nastawienie na realizację celu,
  • umiejętności sprzedażowe,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • praktyczna znajomość programów MS Word, Excel, Outlook, Power Point,
  • prawo jazdy B.

Oferujemy:

  • odpowiedzialne stanowisko w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie stałe oraz okresową premię uzależnioną od realizacji zadań,
  • pakiet socjalny, w tym możliwość skorzystania z karty Multisport,
  • samochód służbowy oraz narzędzia niezbędne do realizacji ww. zadań,
  • szanse rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

Dokumenty aplikacyjne (CV) prosimy przesyłać klikając na przycisk ‘Aplikuj’

Dziękując za Państwa zainteresowanie, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.