Kasjer – Sprzedawca

Agent Nieruchomości

Baza kontaktów

Zastępca Kierownika Sklepu

Nieujawniona

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Szef - Kierownik ds. sprzedaży

MNK Group Sp. z o.o.

9

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Krasnobród

Kluczowe umiejętności

Realizowywać Rozwijać Zarządzać

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

MNK Group sp. z o.o. specjalista w ekspresowej dostawie części samochodowych na całym świecie. Szerokość naszej oferty pozwoli wyposażyć każdą firmę motoryzacyjną w części zamienne. Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami oryginalnych części samochodowych!

Poszerzamy kadrę firmy, dlatego poszukujemy:

SZEFa działu sprzedaży!

Funkcjonalność SZEFa sprzedaży:

  • ZARZĄDZAĆ działem sprzedaży (rozwój działu, motywacja, rozwój KPI, wspólne planowanie i wdrażanie rozwiązań, analityka i raportowanie);
  • ROZWIJAĆ sprzedaż w Polsce i na rynku międzynarodowym;
  • Musisz BYĆ sprzedającym SZEFem działu sprzedaży i nie bać się odebrać telefonu, aby udowodnić swoje kompetencje;
  • REALIZOWYWAĆ strategie sprzedaży.

Jakiego SZEFa sprzedaży chcemy:

  • Profesjonała;
  • Uważa, że ​​każda porażka sprzedawcy jest jego (to znaczy Twoją) odpowiedzialnością;
  • Miłośnik komunikacji i systemów w pracy, w budowaniu procesów wydziałowych;
  • Zna PC, Microsoft office, CRM na poziomie pewnego siebie użytkownika;
  • Z doświadczeniem w sprzedaży B2C lub B2B;
  • Ze zrozumieniem przyszłości sprzedaży;
  • Z doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Oferujemy SZEFowi sprzedaży:

  • Pracę w jeszcze młodym, ale już profesjonalnym zespole;
  • Ciekawe zadania, nieograniczone perspektywy rozwoju.

Współpraca z nami to przyjemność!

Po zapoznaniu się z naszym wakatem kliknij aplikuj i wypełnij krótki formularz.

Pod uwagę brane kandydaci wyłącznie z doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.