Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 6 wakatów

Nieujawniona

Doradca Ubezpieczeniowy

Money Invest - Wiesław Gajda

90

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wielki Klincz

Wytrwałość i nastawienie na rezultat Doświadczenie w aktywnej sprzedaży w terenie Doświadczenie w umawianiu spotkań handlowych przez telefon

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmująca się dystrybucją produktów i rozwiązań finansowych dużych Partnerów finansowych. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność. Dbamy zarazem o przyjazną atmosferę współpracy.

Obecnie poszukujemy do oddziału w Trójmieście osób do współpracy na stanowisku:

Doradcy Ubezpieczeniowego

Oferujemy:

  • nienormowany czas pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania
  • elastyczne warunki współpracy
  • pozapłacowy system motywacyjny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, konkursy)
  • szkolenia wdrożeniowe i podnoszące kwalifikacje
  • szeroką gamę produktów z różnych działów ubezpieczeń skierowanych do wszystkich typów klientów
  • możliwość budowania pasywnego dochodu

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie klienta indywidualnego i/lub biznesowego
  • odbywanie spotkań handlowych u klienta
  • sprzedaż ubezpieczeń na życie, grupowych, majątkowych oraz pakietów medycznych
  • sporządzanie dokumentacji zgodnej z procedurami ubezpieczyciela i wymaganiami prawa
  • bieżąca obsługa posprzedażowa pozyskanych klientów
  • odbywanie szkoleń i podnoszenie kwalifikacji
  • rozliczanie efektów pracy z menadżerem

Wymagamy:

  • doświadczenia w aktywnej sprzedaży w terenie i doświadczenia w umawianiu spotkań handlowych przez telefon
  • co najmniej średniego wykształcenia (bezwzględnie konieczne)
  • umiejętności interpersonalnych i otwartości na ludzi
  • pracowitości
  • nieprzeciętnej wytrwałości
  • zaangażowania

Wszystkim kandydatom serdecznie dziękujemy.

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.