Kasjer – Sprzedawca

Nieujawniona

Agent Nieruchomości

Baza kontaktów

Zastępca Kierownika Sklepu

Nieujawniona

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Doradca Finansowy

OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o.

5000

Umowa Agencyjna

Forma zatrudnienia

Doradca / Obsługa Klienta

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

> 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wojsławice

Kluczowe umiejętności

Znajomość technik sprzedaży Budowanie relacji Prospekting

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Witam serdecznie!

Ogłoszenie kierowane jest do osób, które są dobrymi sprzedawcami/ przedstawicielami:

  • są zmęczone ciągłymi próbami realizowania zwiększających się targetów,
  • nie chcą być postrzegane jako kolejna liczba w tabelce sprzedażowej,
  • nie są zadowolone z wynagrodzenia nieadekwatnego do posiadanej odpowiedzialności i nakładu pracy,
  • nie mają możliwości dalszego rozwoju i awansu zawodowego.

Pracuj dla siebie i na swoich zasadach. Jednak z bardzo dużym wsparciem i narzędziami dostarczanymi przez największy koncern finansowy w Europie OVB Allfinanz. Spółkę działającą od 50 lat w 15 krajach Europejskich i notowaną na Giełdzie we Frankfurcie. Spółkę, która z roku na rok rośnie i bije kolejne rekordy.

Pod szyldem OVB dostaniesz narzędzia do kompleksowej obsługi klienta – kompleksowe doradztwo ubezpieczeniowe, kredytowe, leasingowe, inwestycyjne, emerytalne i z sektora ubezpieczeń medycznych, więc zasięg Twoich możliwości zarobkowych jest niemal nieograniczony.

Benefity:

  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • osiąganie dochodu pasywnego wynikającego z kontynuacji i obsługi portfela umów,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • 5 rodzajów prowizji, więc nie zarabiasz tylko i wyłącznie wtedy, gdy podpisujesz umowę z Klientem,
  • sprawiedliwy i stymulujący do rozwoju Plan Kariery, który sprawił, że jesteśmy jednym z największych pośredników w Europie,
  • wynagrodzenie od efektu (jedne z najwyższych na rynku w branży finansowej)  – brak planów sprzedażowych i targetów,
  • możliwość szybkiego awansu na stanowisko managerskie i budowania własnych zespołów sprzedażowych, a w niedługim czasie również prowadzenie własnego biura w dowolnej lokalizacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem,
  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej lub studia kierunkowe,
  • wysoka etyka zawodowa i kultura osobista,
  • wysoka motywacja i chęć rozwoju,
  • chęć do zmienienia czegoś w swoim życiu,
  • dobra organizacja pracy.

Jeżeli jesteś osobą, która ma dość pracy dla kogoś i chce się usamodzielnić w swoich działaniach zapraszam do rozmowy na ten temat.

U nas nie ma pracowników – wszyscy jesteśmy partnerami w biznesie!

Przewidywana data zatrudnienia: 30.04.2021