Doradca handlowy - branża OZE [wysoki system prowizyjny wraz z podstawą]

Podstawa: 3 000 - 5 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 5 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska

Przedstawiciel Handlowy

Podstawa: 3 400 zł
  • Water project
  • B2B
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 18-03-2024
Pensja podstawowa
3 400 zł

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

New Business Specialist

Podstawa: 3 500 - 7 000 zł
Pensja podstawowa
3 500 - 7 000 zł
Baza kontaktów

Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

4

Lokalizacja

Zambrów

Doradztwo Znajomość technik sprzedaży Motywacja i zaangażowanie

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Czujesz, że sprzedaż to Twój sposób na życie? Chcesz doświadczać czegoś nowego każdego dnia? Chciałbyś rozwijać swoją karierę w branży rolniczej? Dajesz od siebie zaangażowanie, chętnie i szybko się uczysz? Jesteś otwarty na poznawanie nowych ludzi, budowanie i rozwijanie relacji z Klientem?

Jeśli powyższy opis pasuje do Ciebie, Ty pasujesz do Over Group.

Portfolio 6 marek i 4 spółek Over Group zobowiązuje do budowania profesjonalnych zespołów sprzedażowych. Jesteśmy jedną z wiodących firm w Polsce zajmującą się produkcją preparatów pielęgnacyjnych i mineralno-witaminowych dla różnych grup zwierząt. Naszą przewagę konkurencyjną opieramy na 3 filarach: profilaktyka, pielęgnacja, doradztwo. Wykazujemy otwartość na współpracę z osobami, które spełniają nasze oczekiwania w zakresie stanowiska:

Doradcy Handlowego

Over Agro

Oferujemy:

  • umowę o pracę w Firmie o pozycji lidera na rynku
  • klarowne warunki wynagradzania w postaci podstawy oraz systemu motywacyjnego (nieograniczona prowizja wg realizacji miesięcznych wartościowych planów sprzedaży, premie uznaniowe od dodatkowych zadań)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy z możliwością prywatnego użytkowania, telefon, laptop, autorski system CRM i aplikacja mobilna)
  • zaplanowany proces wdrożenia w struktury Firmy wraz ze szkoleniem produktowym (szkolenia stacjonarne i terenowe)
  • stałe wsparcie przełożonego, stacjonarnego i terenowego zespołu handlowego oraz pracowników działów wspomagających
  • szkolenia rozwojowe w zależności od potrzeb
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę ze specjalistami w branży

Wsparcie:

  • współpraca ze stacjonarnym zespołem doradców,
  • pomoc Product Managera,
  • cykliczne targi i eventy branżowe,
  • własny kwartalnik branżowy,
  • wartościowe pozycje w bibliotece firmowej w siedzibie Firmy,
  • Walizka Handlowca z próbkami produktów,
  • materiały marketingowe,
  • materiały biurowe,
  • programy rabatowe i lojalnościowe dla Klientów,
  • promocje w każdym miesiącu,
  • topowe produkty w szerokiej ofercie,
  • ekspozycja produktów w samochodzie,
  • wszelkie pozostałe narzędzia pracy.

Zakres zadań:

  • rozpoznanie potrzeb hodowców bydła mlecznego i dystrybutorów oraz doradztwo w zakresie proponowanych przez Firmę rozwiązań
  • aktywna sprzedaż w terenie preparatów pielęgnacyjnych i mineralno-witaminowych w kanale B2B / B2C wg założonych celów sprzedażowych
  • samodzielna kategoryzacja Klientów na podstawie posiadanej bazy, zaplanowanie trasy, realizacja wizyt handlowych zmierzająca do finalizacji sprzedaży
  • raportowanie pracy w systemie CRM
  • utrzymanie bezpośrednich kontaktów z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • organizowanie spotkań informacyjno-szkoleniowych dla docelowych Klientów
  • monitorowanie rynku i analiza konkurencji
  • utrzymanie dobrego wizerunku Firmy

Oczekiwania:

  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta
  • kompetencje handlowe
  • umiejętność rozpoznania potrzeb Klienta, merytoryczne doradztwo
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych
  • znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office)
  • sumienność, odpowiedzialność, samodyscyplina, zaangażowanie i motywacja w wykonywaniu obowiązków służbowych
  • zgodność z misją, wartościami i zasadami współpracy w Over Group

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne
  • znajomość branży rolniczej
  • zainteresowanie zwierzętami gospodarskimi
  • doświadczenie w pracy z systemami typu CRM

Jeśli chcesz dołączyć do naszego energicznego zespołu – nie zwlekaj! Wyślij swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.