Inżynier sprzedaży

Partner Serwis Sp. z o.o.

420

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

2

Liczba wakatów

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza, Legnica, Wrocław  - 2 wakaty

Kluczowe umiejętności

Wiedza techniczna z zakresu elektryki (napędy) Budowanie relacji z klientem.... Umiejętności sprzedażowe

Opis stanowiska

Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Jesteśmy ekspertami w obszarze remontów, modernizacji, konserwacji oraz utrzymania ruchu maszyn i urządzeń. Działamy na rynku od 2002 roku. Obsługujemy ponad 1000 Klientów. Firmę tworzy 8 oddziałów świadczących serwis przemysłowy i zatrudniających ponad 400 osób. Główna siedziba firmy znajduje się w Elblągu, pozostałe oddziały zlokalizowane są we Wrocławiu, Kwidzynie, Olsztynie, Gdańsku, Dąbrowie Górniczej, Legnicy oraz Częstochowie.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na podległym terenie,
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami,
  • przygotowywanie ofert pod względem technicznym i handlowym,
  • doradztwo techniczne.

Kogo szukamy:

  • masz wykształcenie średnie lub wyższe inżynierskie, preferowany kierunek - elektrotechnika (maszyny elektryczne), mechanika i budowa maszyn,
  • posiadasz minimum 2 lata doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku w firmach z branży serwisu przemysłowego (maszyny elektryczne, automatyka, elektrotechnika),
  • jesteś zdeterminowany/a w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów,
  • jesteś samodzielny/a,
  • masz czynne prawo jazdy kat. B,
  • masz dar przekonywania i potrafisz skutecznie negocjować.

Proponujemy:

  • stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • narzędzia pracy - samochód służbowy, również do celów prywatnych, laptop, telefon komórkowy, modem internetowy,
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • świadczenia dodatkowe (opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie nauki w formie szkoleń, kursów, studiów, pożyczki),
  • przyjazną atmosferę pracy.

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV!

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Partner Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Stoczniowa 2.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Partner Serwis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul.Stoczniowa 2 (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania, a także cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.”

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona