Przedstawiciel Handlowy branża OzE

Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł

Prowizja: 20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów
  • Velectro
  • B2B, B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 27-03-2024
Pensja prowizja
20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy

PENTAGON STRATEGY SP. Z O.O

15

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Parcice

Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej Komunikatywność Odpowiedzialność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma iEcoEnergy™ powstała z myślą o potrzebach klientów indywidualnych, gospodarstw rolnych i przedsiębiorstw w zakresie odnawialnych źródeł energii, systemów grzewczych i klimatyzacji. Swoje doświadczenia z pasją rozwijamy od 2015 r na terenie całej Polski.  iEcoEnergy™ posiada stabilną pozycję i rozpoznawalną markę na rynku. Korzystamy z rozwiązań światowych liderów produkcji systemów fotowoltaicznych, grzewczych i klimatyzacji.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta / Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki

Obszar pracy: województwo łódzkie

Czego oczekujemy?

  • min 2 lata doświadczenia w strukturach sprzedaży
  • pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę
  • nastawienia na sukces
  • przedsiębiorczości, samodzielności
  • znajomości lub gotowości do zdobycia wiedzy z zakresu odnawialnych źródeł energii
  • elastyczne godziny pracy
  • pracy głównie w dni robocze

Co oferujemy?

  • otrzymujesz codziennie umówione, potwierdzone i starannie wybrane spotkania z klientami
  • gotowy sprawdzony model pozyskiwania klientów z poleceń
  • samochód służbowy w przypadku realizacji planów sprzedażowych
  • wsparcie szkoleniowe zarówno w obszarze zagadnień produktowych jak również sprzedażowych
  • dział administracji i dział techniczny, który będzie Cię wspierał w procesach sprzedażowych
  • pakiet materiałów marketingowych dostosowanych do aktualnych potrzeb rynku
  • możliwość rozwoju własnej struktury sprzedażowej
  • szkolenie techniczne ds. OZE w aplikacji mobilnej

Co zyskujesz?

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (podstawę + prowizję sprzedażową)
  • nieograniczony dostęp do wewnętrznych narzędzi informatycznych wspierających sprzedaż
  • pracę z produktem najwyższej jakości
  • doświadczenie w branży OZE

Prosimy o dołączenie klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.