Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Przedstawiciel Handlowy/Specjalista ds. technicznych z zakresu rozwiązań CCTV, SSWiN, SKD

Polpatron Sp. z o.o.

1500

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Budowanie relacji Komunikatywność Znajomość technik sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma Polpatron Sp. z o.o. została założona w 1993 roku na podstawie koncesji nr L-0134/00 wydanej przez MSWiA. Bazujemy na polskim kapitale i jesteśmy ogólnokrajowym dostawcą rozwiązań w dziedzinie ochrony i sprzątania. Specjalizujemy się w realizacji zintegrowanych systemów obsługi obiektów w ramach: ochrony osób i mienia, ochrony przeciwpożarowej i zabezpieczeń technicznych. Dodatkowo, naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi porządkowo – czystościowe.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy/Specjalista ds. technicznych
z zakresu rozwiązań CCTV, SSWiN, SKD

Kogo dokładnie szukamy?

  1. Szukamy osoby, która cechuje się wysoką kultura osobistą i łatwością w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.
  2. Praca na stanowisku Przedstawiciela handlowego ds. CCTV łączy w sobie 2 obszary, dlatego zależy nam na osobach, które posiadają:
  • Umiejętność przedstawienia Klientowi w sposób precyzyjny technicznego aspektu produktu (sprzedaż doradcza).
  • Umiejętność  aktywnego i samodzielnego poszukiwania Klientów na rynku przy wykorzystaniu dowolnych metod prospectingowych (ok. 30% leadów zapewnia firma, pozostałe generuje handlowiec)
  1. Idealna osoba powinna cechować się przede wszystkim samodzielnością, systematycznością, sumiennością i zaangażowaniem w realizację celów sprzedażowych.
  2. Kandydat powinien wykazywać się również podstawową wiedzą z zakresu projektowania systemów niskoprądowych.
  3. Wymagamy prawa jazdy kat. B, własnego samochodu oraz dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).
  4. Mile widziane wykształcenie techniczne (preferowane elektroniczne lub elektryczne).

Czym będę się zajmować?

  • Będziesz odpowiedzialny za nawiązywanie nowych kontaktów handlowych (aktywny prospecting przy wykorzystaniu telefonu, maila, osobistych kontaktów przy okazji wizyt na imprezach targowych, social sellingu, itp.).
  • Prowadzeniem procesu sprzedaży doradczej B2B - przygotowanie ofert sprzedażowych, negocjowanie warunków, zawieranie kontaktów handlowych oraz realizację planu sprzedaży.
  • Budowaniem pozytywnych relacji z Klientami w całym procesie sprzedażowym w celu uzyskania rekomendacji do kolejnych Klientów.

Jak przebiega wdrożenie?

Proces onboardingu obejmuje swoim zakresem:

  • Szkolenie z produktu.
  • Szkolenie z procesu sprzedaży.
  • Szkolenie z dostępnych narzędzi.
  • Uczestnictwo w pierwszych spotkaniach przy wsparciu osoby bardziej doświadczonej.

Jak zbudowany jest dział handlowy?

Dział handlowy aktualnie liczy 15 osób i zarządza nim Dyrektor Handlowy.

Atmosfera w zespole handlowym budowana jest poprzez:

  • Wspólne omawianie strategii, analizowanie rynku oraz dzielenie się opiniami oraz pomysłami na poprawę efektywności.
  • Wzajemną pomoc i szacunek.
  • Otwartość na sugestie.

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzeń składa się z trzech składników:

  • Podstawy – 4 000 zł netto.
  • Prowizji od podpisanych kontraktów -  uzależnionej od wysokości podpisanej umowy.
  • Systemu premiowo-motywacyjnego – przyznawane są nagrody finansowe w okresie miesięcznym.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Umowę o pracę.
  • Zwrot kosztów poniesionych na paliwo wykorzystane do celów służbowych (możliwość uzyskania samochodu służbowego w dalszej współpracy).
  • Możliwość dołączenia do pakietu Medicover sport na preferencyjnych warunkach
  • Prywatna opieka medyczna
  • Darmowy parking dla pracowników
  • Elastyczny czas pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop).