Przedstawiciel Handlowy NOWA

Samochód Baza kontaktów

Sprzedawca Działu mięsno – wędliniarskiego

Nieujawniona

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta

Nieujawniona

Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Polski Market Energetyczny Sp z o.o.

9

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Zdalna, Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Tłuszcz

Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientem Aktywne pozyskiwanie klientów Prowadzenie rozmów sprzedażowych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Prowadzimy nowoczesny wymiar sprzedaży zdalnej. Przeszkody jak COVID nie są dla nas problemem i nie zostaniesz zwolniona/zwolniony z tego tytułu. Komunikujemy się z klientem telefonicznie i mailowo, gdy jest to bardzo konieczne spotykamy się z klientami w ich biurach. Nie jesteśmy call center w którym musisz pytać kierownika o zgodę na wyjście na posiłek, a praca nie przypomina pracy Bota Maksa z osławionej sieci komórkowej, to nie u nas. Obsługujemy tylko i wyłącznie firmy B2B więc wszystkie rozmowy są prowadzone na poziomie biznesowym, który uwzględnia kulturę osobistą osoby po drugiej stronie. Jeżeli pracowałeś lub pracujesz w CC jest to dla nas bardzo dobre doświadczenie, które wykorzystamy, by nauczyć Cię prawdziwej sprzedaży, która ma swoje zasady i daje wymierne wyniki finansowe. By to mogło się stać:

Szukamy:

  • Doświadczenia w sprzedaży B2B zdalnej minimum 2 lata,
  • Doświadczenia w kontakcie z właścicielami firm,
  • Pracy na krótkich procesach sprzedaży,
  • Umiejętności ustalania marży na produkcie,
  • Umiejętności prospectingu,
  • Umiejętności pracy na rynku konkurencyjnym,
  • Umiejętności negocjacji,
  • Wytrwałości w dążeniu do celu,
  • Duża motywacja do działania i dobra energia oraz samodzielność.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientem,
  • Prowadzenie rozmów sprzedażowych,
  • Zapisywanie aktywności w systemie CRM,
  • Monitorowanie procesu sprzedaży,
  • Docieranie do klientów z sektora B2B w Polsce,
  • Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby Klienta,
  • Udział w negocjowaniu warunków handlowych z Klientami,
  • Podpisywanie umów z Klientem.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Bardzo dobre wynagrodzenie (podstawa plus prowizja uzależniona od Twojego zaangażowania w pracę nad klientem),
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość wyboru pracy zdalnej/stacjonarnej,
  • Ocieploną bazę klientów, nad którą będziesz pracował, baza jest przypisana tylko do Ciebie,
  • Szkolenia, ciągłe podnoszenie kwalifikacji, wsparcie ekspertów,
  • Przełożonego, który widzi człowieka, a nie Excel,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się w firmie, z rodzinną atmosferą,
  • Wsparcie firmy w realizacji realnych celów sprzedażowych,
  • Wsparcie ekspertów, którzy są w branży od lat.

Proszę o przesyłanie CV z formacie pdf.