Doradca Techniczno-Handlowy (branża budowlana)

Pozbruk sp z o.o. Sp j

599

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Kalisz  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Wiedza techniczna Znajomość specyfiki branży Zaangażownie

Opis stanowiska

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 37 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, najnowsze technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania.

Aktualnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • mobilny charakter pracy,
  • odpowiedzialność za sprzedaż prefabrykatów betonowych (do budowy nawierzchni, tarasów, elewacji, ogrodzeń, elementów konstrukcyjnych),
  • odpowiedzialność za realizację indywidualnych planów sprzedaży w regionie,
  • bezpośrednia obsługa portfela klientów inwestycyjnych, dbałość o relacje, pilnowanie spływu należności,
  • realizacja polityki cenowej firmy,
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów, weryfikacja wiarygodności nowych klientów,
  • stały monitoring rynku branży budowlanej oraz działań konkurencji,
  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami

Nasze wymagania

  • gotowość do świadczenia usług w ramach własnej działalności gospodarczej,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży budowlanej,
  • znajomość rynku i specyfiki branży budowlanej,
  • wykształcenie techniczne lub bazowa wiedza techniczna poparta doświadczeniem zawodowym,
  • duże zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodyscyplina,
  • pozytywne nastawienie do pracy, zorientowanie na sukces i wynik,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • bardzo dobra prezencja, wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • motywujący system wynagrodzenia prowizyjnego z gwarantowaną podstawą,
  • atrakcyjny system szkoleniowy,
  • współpracę z prężnie działającym i profesjonalnym zespołem ludzi,
  • odpowiednie narzędzia wsparcia w procesie realizacji celów sprzedażowych,
  • możliwości rozwoju w dynamicznie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV!

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona