Samochód Baza kontaktów

Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket NOWA

Nieujawniona

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Specjalista ds. sprzedaży Solar Spy

Pragmile

67

Super oferta

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Zdalna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Budowanie relacji Orientacja na działanie Prezentacje handlowe

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Solar Spy powstał w Pragmile (dawniej Pragmasoft) – jesteśmy firmą technologiczną, która specjalizuje się̨ w dziedzinie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Bierzemy udział w wielu projektach międzynarodowych a nasze doświadczenie w analizie i tworzeniu modeli termowizyjnych oraz matematycznych sprawia, że projekt Solar Spy cechuje zaawansowanie nieobecne w produktach konkurencji.

Solar Spy jest platformą analityczną dla instalacji fotowoltaicznych, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do efektywnej i optymalnej analizy wydajności i przewidywania produkcji energii.

Poszukujemy sprzedawcy produktu Solar Spy, który aktywnie będzie poszukiwał nowych klientów i utrzymywał z nimi dobre relacje. Zależy nam na osobie, dla której ważne są zagadnienia ochrony środowiska i zielonej energii oraz która chce być częścią transformacji energetycznej Polski i świata.

Obowiązki:

  • aktywny telefoniczny, mailowy oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych kontakt z potencjalnymi klientami,
  • spotkania z klientami online oraz w miarę możliwości i potrzeby na żywo,
  • prowadzenie prezentacji sprzedażowych,
  • wdrożenie i zapoznanie klientów z funkcjonalnościami platformy,
  • utrzymywanie relacji i wsparcie istniejących klientów,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku spółki.

Wymagania:

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zapał i chęć do pracy oraz nastawienie na sukces,
  • sumienność i profesjonalne podejście,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość przynajmniej jednego z narzędzi sprzedażowych CRM takich jak: (pipedrive/salesforce/hubspot),
  • min. rok doświadczenia w sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów SaaS, lub branży związanej z PV lub OZE.

Oferujemy:

  • opiekę sprzedawcy, mentoring,
  • pracę zdalna, ale zawsze zapraszamy do naszego biura w centrum Warszawy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa + nielimitowana prowizja zależna od wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy – laptop oraz telefon służbowy,
  • możliwość rozwoju oraz nabywania doświadczenia.

Benefity:

  • opieka zdrowotna LuxMed,
  • dofinansowanie do karty sportowej Medicover,
  • budżet szkoleniowy,
  • imprezy integracyjne.