Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Nieujawniona

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 6 wakatów

Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań logistycznych - logistyka kontraktowa

Real Logistics sp. z o.o. sp.k.

100

Super oferta

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Rokocin

Kluczowe umiejętności

Język angielski Negocjacje Znajomość technik sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Real Logistics istnieje na rynku od 2006 r. Od tego czasu, w oczach naszych Klientów udało nam się ugruntować opinię rzetelnej i sprawdzonej marki. Polska leży w centrum Europy. Przez jej terytorium od starożytności przebiegały zarówno szlaki komunikacyjne, jak i handlowe, łączące zachód Europy ze wschodem, a dalej z Azją. Jesteśmy ekspertami nie tylko w specyfice rynku polskiego, ale również Europy Środkowo-Wschodniej. Dostarczymy Tobie i Twoim Klientom najlepsze możliwe rozwiązania, abyś mógł łatwo zrealizować swoje cele. Oferujemy wysokiej jakości usługi dostosowane do możliwości i priorytetów naszych Klientów. Oprócz głównej siedziby we Wrocławiu, posiadamy również prężny odział w Gdyni, Warszawie i Bolesławcu. Widzimy przeładunki z bliska i trzymamy rękę na pulsie. W 2019 uruchomiliśmy też w Bolesławcu własną agencję celną. Od 2020 posiadamy też własne biuro w Chinach (Chengdu).

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osoby na stanowisko:

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

    1. Dzięki otwarciu przez naszą firmę pierwszego magazynu, masz okazję dołączyć do procesu tworzenia czegoś zupełnie nowego i nabyć kolejne umiejętności i kompetencje.
    2. Współpracujemy z Dalekim Wschodem – to region, który dynamicznie się rozwija i oferuje wiele możliwości biznesowych.
    3. Posiadamy własną agencję celną, co w połączeniu z własnym magazynem daje nam dużą przewagę nad konkurencją, skutkiem czego jest szeroka gama usług oraz lepsza kontrola nad całym procesem logistycznym.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Poszukujemy osoby o profilu sprzedażowo-logistycznym, która ma doświadczenie w branży logistyki magazynowej i sprzedaży usług logistyki kontraktowej (dodatkowym atutem będzie znajomość rynku logistyki kontraktowej w Trójmieście).
  • Zależy nam na osobach posiadających wykształcenie i wytyczoną sprofilowaną ścieżkę kariery w branży logistycznej.
  • Zwracamy szczególną uwagę na osoby, które cechują się spostrzegawczością, skutecznością w działaniu, umiejętnością negocjowania, zarządzania własnym czasem pracy oraz są kontaktowe i proaktywne.
  • Wymagamy znajomości j. angielskiego na poziomie B2 oraz prawa jazdy kat. B.

Czym będziesz się zajmować?

  • Pozyskiwaniem nowych Klientów w zakresie magazynowania, czasowego składowania towarów oraz magazynu celnego, a także ofertowaniem innych usług spedycyjnych, takich jak spedycja morska, lotnicza i kolejowa.
  • Współpracą i utrzymaniem pozyskanych już Klientów, dostarczając im wsparcie oraz oferty produktów dostosowanych do ich potrzeb i wymagań.
  • Prowadzeniem procesu sprzedaży od początku do końca oraz współpracą z działami operacyjnymi w celu zapewnienia kompleksowej obsługi Klientów i zapewnienia jakości usług.
  • Monitorowaniem konkurencji, trendów rynkowych oraz kształtowaniem wizerunku firmy zarówno jako dostawcy usług jak i pracodawcy.

Jak przebiega wdrożenie handlowca do firmy?

  1. Proces onboardingu w naszej firmie zaczyna się od dwutygodniowego pobytu nowego pracownika we Wrocławiu. W tym czasie zostaniesz zapoznany z zespołem oraz z działalnością i usługami firmy.
  2. W kolejnych tygodniach odbędziesz praktyczne szkolenia w Gdyni. Długość okresu praktycznego wdrożenia zostanie dostosowana do Twojego doświadczenia oraz indywidualnych potrzeb.
  3. Przez cały okres wdrożenia otrzymujesz wsparcie dedykowanego opiekuna, do którego możesz zwrócić się z dowolnym zapytaniem lub problemem.

Jak zbudowany jest dział handlowy?

  • W naszej firmie, dział handlowy składa się z trzech doświadczonych specjalistów, którzy są zlokalizowani na terenie Polski (Wrocław, Opole).
  • Nasi handlowcy to doświadczeni pracownicy, którzy mają wyznaczone konkretne rejony działania. Cieszą się dużą niezależnością i samodzielnością w swojej pracy, co pozwala im efektywnie zarządzać czasem i zasobami. Ich praca wymaga częstych wyjazdów.

Jak przebiega proces sprzedaży?

  1. Proces sprzedaży w naszej firmie rozpoczyna się od aktywnego poszukiwania Klienta, na usługi z zakresu logistyki kontraktowej. Przede wszystkim stawiamy na bezpośredni kontakt z potencjalnymi Klientami, jednak wykorzystujemy również środki komunikacji telefonicznej oraz mailowej.
  2. Współpracujemy z doświadczonymi spedytorami, którzy dysponują szeroką siecią kontaktów w wielu firmach korzystających już z naszych usług spedycyjnych. Dzięki temu proces pozyskiwania Klientów w obszarze logistyki kontraktowej jest bardziej efektywny i skuteczny.
  3. Po nawiązaniu kontaktu z potencjalnym Klientem handlowiec przedstawia ofertę oraz kosztorys. Po zaakceptowaniu oferty, Klient otrzymuje zlecenie, które po podpisaniu jest podstawą do realizacji usługi.

Jak będziesz wynagradzany?

System wynagrodzenia w naszej firmie składa się z 3 elementów:

  1. Wynagrodzenia zasadniczego – w wysokości 9000-11000 zł brutto.
  2. Prowizji – wyliczanej indywidualnie w oparciu o zrealizowane zlecenia. Jej wysokość jest uzależniona od zysku, który Klient wnosi do firmy poprzez zlecenia realizowane przez danego handlowca (2000 – 8000 zł brutto).
  3. Premii uznaniowej – przyznawanej za dodatkowy wkład pracy lub za szczególne osiągnięcia. Nie jest ona stała i zależy od indywidualnych osiągnięć pracownika.

Co jeszcze oferujemy poza wynagrodzeniem?

  • Pełną swobodę wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę / B2B).
  • Kompletny zestaw narzędzi, w tym laptopa z niezbędnym oprogramowaniem i osprzętem, telefon komórkowy, samochód służbowy oraz kartę paliwową.
  • Dostęp do usług medycznych i wizyt u specjalistów w ramach prywatnej opieki medycznej.
  • Możliwość korzystania z różnych form aktywności fizycznej, w ramach dopłaty do karty MultiSport.
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych oraz szkoleniach z obsługi Klienta.
  • Atmosferę wzajemnego wsparcia i partnerstwa.