Dyrektor handlowy - Dyrektor sprzedaży

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Ankieter terenowy - bez doświadczenia

Prowizja: 2 500 - 8 500 zł
Pensja prowizja
2 500 - 8 500 zł

Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów
  • CORNTECH
  • B2B
  • Produkcja - Maszyny i urządzenia
  • 28-03-2024
Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego

Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn Budowalnych (podesty oraz ładowarki teleskopowe)

Riwal Poland

160

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Przodkowo

Umiejętność nawiązywanie kontaktów biznesowych w różnych branżach (budowalna, przemysłowa, magazynowa itp) Umiejętność szybkiej nauki i wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce zawodowej Umiejętność sprzedaży maszyn (budowlanych, rolniczych itp) zarówno nowych jak i używanych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

RIWAL Poland specjalizuje się w zapewnieniu bezpiecznej i wydajnej pracy na wysokości. Jesteśmy liderem rynku podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych w wielu europejskich krajach oraz wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem marek JLG i MAGNI w Polsce. Zatrudniamy osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu. RIWAL jest rzetelnym pracodawcą, któremu zależy, aby pracownicy lubili swoją pracę i byli dumni z osiąganych wyników.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zapytań handlowych od nowych i aktualnych klientów różnych sektorów i branż
  • Przygotowanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
  • Nawiązywanie długoterminowych relacji z nowymi klientami z różnych sektorów i branż
  • Raportowanie działań sprzedażowych w systemie CRM
  • Realizacja planów sprzedażowych (maszyny nowe, używane, części do maszyn) po okresie wdrożenia
  • Monitorowanie rynku i konkurencji
  • Bieżąca komunikacja z przełożonym oraz działami współpracującymi
  • Region działania: woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie

Nasze wymagania:

  • Jesteś otwartą, komunikatywną osobą, która lubi kontakt z ludźmi
  • Chcesz rozwijać się w świecie sprzedaży maszyn, mając niewielkie doświadczenie zawodowe
  • Ciekawią Cię produkty techniczne i ich charakterystyka
  • Interesuje Cię sprzedaż markowych produktów, zarówno nowych jak i używanych
  • Posiadasz umiejętność szybkiego uczenia się
  • Jesteś osobą ambitną i zdeterminowaną w realizacji zadań i celów
  • Posiadasz umiejętność efektywnego planowania pracy i zdolność analitycznego myślenia
  • Chcesz zaufać naszemu programowi wdrożeniowemu, który doprowadzi Cię do satysfakcjonujących wyników sprzedażowych
  • Jesteś gotowy do pracy w terenie w siedzibach naszych Klientów w podległym regionie

Mile widziane

  • Posiadasz min. doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziana
  • Masz podstawową znajomość Google Docs, LinkedIn

Nasza oferta:

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • System wynagrodzenia w modelu: 30% podstawa plus 70% premia
  • Miesięczny system premiowy powiązany z osiąganymi wynikami sprzedaży
  • Kompleksowy program wdrożenia, szkolenia produktowe, narzędziowe oraz szkolenia handlowe
  • Międzynarodowe standardy pracy oraz stabilne zatrudnienie u lidera, a także specjalisty w branży podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych,
  • Pracę u wyłącznego autoryzowanego dystrybutora marek JLG i MAGNI
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon oraz laptop
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, dostęp do grupowego ubezpieczenia
  • Płatny program poleceń pracowników
  • Bonusy za ponadprzeciętne wyniki miesięczne i roczne