Samochód Baza kontaktów

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 8 wakatów

Nieujawniona

Key Account Manager PropTech

SENSEVR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

11

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Warszawa

Kluczowe umiejętności

Kreatywność Słuchanie Dyscyplina

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

O SenseVR

SenseVR założyliśmy (my czyli: Kamil (Łoś), Adam (Dzik Senior) i Jan (Dzik)) w 2018 roku. Rozwijamy rewolucyjną platformę Qupto Cloud, której celem jest masowe wprowadzenie technologii 3D i AR na rynek nieruchomości. Jeśli szukasz pracy nad nowym, ekscytującym rozwiązaniem, z wykorzystaniem technologii 3D/AR, w aktywnym, młodym zespole (90% teamu poniżej 30stki), to SenseVR jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:

Jako Key Account Manager PropTech będziesz:

  • budować relacje z topowymi graczami rynku nieruchomości w Polsce
  • realizować plan sprzedażowy
  • miec realny wpływ na każdy element firmy
  • współtworzyć produkt z działem marketingu i soft dev
  • mieć mega wpływ na rewolucję PropTech

Odpowiedz sobie na kilka, bardzo ważnych pytań:

  • kochasz architekturę ale nie lubisz klikać w CADzie?
  • pasjonuje Cię pośrednictwo nieruchomości, ale nie chcesz już pracować w XIX wieku?
  • kochasz wyzwania i chcesz zrobić coś wielkiego w życiu?
  • lubisz ludzi, budować partnerstwa i aktywnie działać?
  • kręcą Cię nowe technologie?

Jeśli odpowiedziałeś choć raz tak, to aplikuj do nas :)

Czego potrzebujesz:

  • rok do 3 lat doświadczenia w sprzedaży B2B w szybko rozwijającej się firmie (branża Technologiczna, Nieruchomości lub FMCG)
  • dobra znajomość lub wykształcenie w zakresie pośrednictwa nieruchomości, architektury, budowlanej lub pochodnej
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu, negocjowaniu i prowadzeniu kontraktów do zamknięcia.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja + premia
  • Pracuj nad innowacyjnym, skalowalnym produktem dla rynku nieruchomości
  • Pracuj w miłej atmosferze i nowoczesnym biurze na Pradze Południe
  • Strategiczny wpływ na rozwój produktu i całej firmy
  • Wysoka niezależność i odpowiedzialność
  • Możliwość szybkiego rozwijania i wdrażania własnych pomysłów
  • Naucz się budować start-up!

W SenseVR każdy ma realny wpływ na naszą misję. Dołącz do nas i razem ze swoim zespołem kształtuj cyfrowy świat nieruchomości 3.0. Po godzinach pokażemy, jak wdrożyć na rynku własny projekt start-upowy :)

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!