Sprzedawca (części zamienne)

SEW-EURODRIVE Polska Sp zoo.

200

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

1

Liczba wakatów

Lokalizacja

Łódź  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Sprawność w obsłudze systemów crm Umiejętność budowania relacji Zainteresowanie wiedzą techniczną

Opis stanowiska

Podejmując pracę w SEW-EURODRIVE POLSKA, skorzystasz z możliwości rozwoju własnej kariery.

Jako globalny partner wielu firm, napędzamy świat dzięki technice napędowej i rozwiązaniom do automatyzacji produkcji.

Proponujemy pracę na stanowisku:

Do zadań na stanowisku należą:

  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży usług serwisowych,
  • sporządzanie ofert na zapytanie klientów,
  • utrzymywanie i rozszerzanie bazy klientów w zakresie obsługi serwisowej,
  • prowadzenie negocjacji sprzedażowych,
  • dobór części zamiennych w oparciu o zebrane od klienta informacji,
  • kompletowanie danych w systemie – raporty CRM,
  • obsługa HOTLINE.

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada wykształcenie min. średnie techniczne: mechaniczne, mechatroniczne, elektroniczne,
  • zna/interesuje się branżą napędową,
  • zna pakiet Microsoft Office (głównie Excel, Word, Outlook),
  • posiada prawo jazdy kat. B,
  • jest ukierunkowana na współpracę i budowanie relacji,
  • cechuje się zaangażowaniem i profesjonalizmem,
  • posiada zdolność analitycznego myślenia.

Dodatkowo mile widziane:

  • doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów z zakresu techniki napędowej,
  • znajomość systemu SAP,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • uprawnienia SEP,
  • zna język angielski na poziomie komunikatywnym ( B1).

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV!

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 4 000 - 5 000 zł