Nieujawniona

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 6 wakatów

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy/doradca energetyczny

Skymaster Eco

5

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Dębno

Kluczowe umiejętności

Sumienność Komunikatywność Zaangażowanie

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firma w branży fotowoltaiki.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy / Doradca Energetyczny

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności czasowej
  • Pełnego zaangażowania w wykonywaną prace
  • Sumiennego wykonywania obowiązków
  • Wysokich predyspozycji interpersonalnych
  • Umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • Pełna aktywność, zdyscyplinowanie i zmotywowanie
  • Komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność, rzetelność

Główne obowiązki:

  • Aktywne zdobywanie nowych klientów indywidualnych oraz biznesowych
  • Bezpośredni kontakt z klientem
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Realizowanie wyznaczonych celów
  • Zarządzanie swoim czasem pracy na określonym terenie
  • Współpraca z innymi działami firmy

Oferujemy:

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie na rynku odnawialnych źródeł energii
  • Umowę o prace/ zlecenie/ własna działalność
  • Wynagrodzenie podstawowe+ prowizje od sprzedaży
  • Wsparcie techniczno-marketingowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia produktowo-sprzedażowe
  • Narzędzia pomocne w realizacji celów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV!

W temacie wiadomości proszę wpisać „Praca – miasto”

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”