Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego

Konsultant /-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Zielonej Górze (CH Focus Mall)

Nieujawniona

Sprzedawca Wewnętrzny

Podstawa: Nieujawniona
  • SIG Sp. z o.o.
  • B2B, B2C
  • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
  • 17-04-2024
Nieujawniona

Doradca klienta

Nieujawniona

Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Baza kontaktów

Doradca Klienta

Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży pomp ciepła i fotowoltaiki

SOLARUS Sp. z o.o.

10

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

3

Lokalizacja

Zielona Góra, Poznań, Wrocław

Kluczowe umiejętności

Samodyscyplina Negocjacje Zarządzanie swoim czasem pracy

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Działaj z nami – posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z długoletnim doświadczeniem na rynku branży fotowoltaicznej. Aktualnie poszukujemy ambitnych, potrafiących pozyskiwać kontakty i pracowitych osób na stanowisko przedstawiciela handlowego ds. fotowoltaiki i pomp ciepła.

Obszar pracy: cała Polska

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie oraz obsługę klientów biznesowych i indywidualnych
  • doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła
  • przygotowywanie kalkulacji, ofert oraz przygotowywanie i zawieranie umów z klientami
  • realizowanie wyznaczonych celów
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta
  • prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła
  • znajomość lokalnego rynku
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy
  • umiejętność skutecznych negocjacji
  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiągnięcie założonych celów
  • zainteresowanie tematem PV i Pomp Ciepła oraz najnowszymi rozwiązaniami w zakresie OZE będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/kontrakt B2B
  • wynagrodzenie bez górnego limitu (podstawowe w wysokości odpowiedniej do doświadczenia + prowizja)
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy, laptop
  • szkolenia z wiedzy technicznej i handlowej
  • miłą atmosferę pracy
  • doradztwo finansowe
  • wysoką jakość montażu
  • serwis i wsparcie posprzedażowe
  • bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku oparty o najlepszych producentów
  • najlepszą ofertę na rynku dla klientów indywidualnych i biznesowych